Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ARSLAN: ELAZIĞ’IN EN BÜYÜK SERMAYESİYETİŞTİRDİĞİ İNSAN GÜCÜDÜR

Elazığ Kültür Merkezinde düzenlenen Kariyer Günleri Kapsamındaki konferansta moderatörlük yapan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, Elazığ’ın en büyük sermayesinin yetiştirdiği insan gücü olduğunu söyledi…

 

GENÇ NESİLLER BU BİRİKİMDEN İSTİFADE ETMELİ…

Elazığ Belediyesi, Fırat Üniversitesi, Elazığ TSO ve Ankara Elazığ Kültür ve Tanıtma Vakfı tarafından organize edilen Kariyer Günleri kapsamında Yazar Naşide Gökbudak ile Doğuş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Gönül Talu’nun konuşmacı olarak katıldığı ve moderatörlüğünü Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan’ın yaptığı konferans yoğun ilgi gördü. RÜTÜK Üyesi ve Ankara Kültür ve Tanıtma Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Vedat Kent’te konferansta sorularıyla Talu ve Gökbudak’ın gençlere nasihatlerine yön verdi.

İl Defterdarı Osman Akdemir, Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya, STK temsilcileri, kamu kurum ve kuruluş yöneticileri ile İletişim Lisesi öğrencilerinin katıldığı Konferansın açılış konuşmalarını yapan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ile Ankara Elazığ Kültür ve Tanıtma Vakfı Başkanı Mehmet Çağlar bu tür etkinliklerle ilimizin yetiştirmiş olduğu değerlerin genç nesiller tarafından tanınması ve onların tecrübelerinden istifade etmesinin önemi üzerinde durdular.

Esperilerin, fıkraların, şiirlerin, anıların ve güzel hatıraların paylaşıldığı ve katılımcıların büyük keyif aldığı konferansın moderatörlüğünü yapan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan ilimizin en büyük sermayesinin yetiştirdiği insan gücü olduğunu belirterek, Yazar Naşide Gökbudak’ın ülke genelinde en fazla okunan ve tanınan yazarlardan biri olduğunu söyledi.

Yine ülkemizin en büyük inşaat firmalarının başında gelen Doğuş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Gönül Talu’nun da ülkemizde ve yurt dışında yaptığı büyük eserlerle sektöre gurur ve ilhan verdiğini belirterek her iki konuşmacıyı gençler ve Elazığlılarla buluşturmanın heyecanını yaşadığını ifade etti.

Talu ve Gökbudak hayat hikayelerinden, anılarından ve tecrübelerinden kesitler sunarak katılımcıların çeşitli sorularını cevaplandırdılar.

Program sonunda konuşmacılara Ankara Kültür Vakfı tarafından onurluklar takdim edilerek, hatıra fotoğrafı çektirildi. Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Gönül Talu’nun kaleme aldığı ‘Bir Gönül Hikayesi’ kitabı ile Yazar Naşide Gökbudak bugüne kadar yayınlanmış olan 23 kitabını okuyucuları için imzaladılar.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 469 defa okundu.
Ekleme Tarihi :21.4.2018 12:36:05
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.