Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

Elazığ “Arabian Travel Market DUBAİ 2018” Fuarı’nda Temsil Edilecek…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan ARSLAN, Fırat Kalkınma Ajansı organizasyonunda, 22-25 Nisan tarihleri arasında Dubai’de düzenlenecek olan Arabian Travel Market DUBAİ 2018 Uluslararası Turizm Fuarı”na katılmak üzere Dubai’ye gitti.

Hedef Elazığ Turizm Potansiyelini Tanıtmak

Fuar kapsamında FKA tarafından açılacak olan stantta ziyaretçilere ve seyahat acentelerine Elazığ’ın turizm potansiyeli ve destinasyonları hakkında bilgiler verilmek amacıyla Elazığ tarihini ve turizmini ön plana çıkaracak video ve görseller hazırlandı. Ayrıca Elazığ’ın turizm potansiyelini anlatacak kitapçıklar hazırlandı.

Dubai Fuarına, Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım başkanlığında Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan, İl Genel Meclis Başkanı M.Baki Ölçücü, Turizm İl Müdürü Ahmet Demirbağ, Elazığ Turizm Dernek Başkanı Burak Soylu, FKA Genel Sekter Vekili A.Vahap Yoğunlu, FKA Uzmanları, ETUDER ve ELHARVAK temsilcileri katılıyor.

Birleşik Arap Emirlikleri’nin turizm yapısı hakkında bilgilerin alınması hedeflenen fuar çalışmaları kapsamında Elazığ’da yatırım yapma kararı alan ARMADA firması ziyaret edilerek firma aracılığıyla Elazığ’da muhtelif alanlarda yatırım yapma potansiyeline sahip firmalarla birebir görüşmeler gerçekleştirilecek.

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, fuarın ilimiz turizm potansiyelinin tanıtımı açısından önemli olduğunu ifade ederek, “Sayın Valimizin başkanlığında hazırlıkları uzun bir süreden beri FKA tarafından yapılan Dubai Turizm Fuarı ilimiz turizm potansiyelinin profesyonellere anlatılması ve tanıtılması anlamında önemli bir fırsat sunuyor. Fuara katılarak ilimizin bu potansiyelini hep birlikte en iyi şekilde tanıtma ve gerekli ikili görüşmeleri yapmak üzere Dubai’ye gidiyoruz. İnşallah ilimiz turizminin gelişmesine katkı sağlayacak bir faaliyet olacaktır” dedi.

Başkan Arslan ve Elazığ heyeti 26 Nisan 2018 Perşembe günü yurda dönecekler.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 496 defa okundu.
Ekleme Tarihi :21.4.2018 12:00:09
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.