Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ARSLAN’A ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR 

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan’a ‘Hayırlı olsun’ ziyaretleri yoğun katılımla devam ediyor. Başkan Arslan toplumun tüm kesimlerinin gösterdiği ilgiye teşekkür ederek “Bu birlik ve beraberliğin oluşturduğu sinerjiyle inşallah ilimize çok güzel hizmetleri hep birlikte başaracağız” ifadesinde bulundu…

 

 

ELAZIĞ HİZMET NOKTASINDA KAYBEDECEK 1 SAATİMİZ DAHİ YOK …

Toplumun tüm kesimlerinin hayırlı olsun akınına uğrayan Başkan Arslan, tüm ziyaretçilerle birbir ilgilenmeye gayret gösterdiklerini ifade ederek, “İl dışı programlarımız ve ilimizdeki toplantılardan fırsat buldukça bizleri bizatihi ziyaret ederek hayırlı olsun mesajını iletmek isteyen tüm vatandaşlarımızla, iş dünyası temsilcileriyle, sivil toplum kuruluşlarımızın başkan ve yöneticileriyle, kamu kurum ve kuruluşlarımızın değerli temsilcileriyle, akademisyenler, siyasi parti temsilcileri, yerel yöneticiler, bürokratlar, banka ve finans sektörü yöneticileriyle, sendika ve vakıf yöneticilerimiz, sanat, spor, edebiyat, eğitim gibi toplumun tüm kesimlerinin çok yoğun bir ilgisini görmeye devam ediyoruz.

Ben öncelikle gösterilen bu yakın ilgi için şahsım ve tüm ekibimiz adına şükranlarımızı sunuyorum. İlimizin çok güzel bir birliktelik yakaladığını görüyorum. Oluşan bu sinerjiyi ve heyecanı kalıcı kılarak ilimizin kalkınma ve gelişmesi anlamında en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz. Bu nedenle ilimizin kaybedecek 1 saatinin dahi olmadığının bilinci içerisindeyiz. Bu nedenle aslında Elazığ TSO seçimlerine hazırlandığımız son iki yıldan beri hiç aksatmadan bu çalışmalarımızı başlatmıştık. Şimdi iş dünyasının yasal temsilcisi olarak kaldığımız yerden ara vermeden bu çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.

Yapılacak çok işimiz ve atılacak çok adımlarımızın olduğunu görüyoruz. Halis niyet ve hizmet adına çıktığımız bu yolda Yüce Allah (c.c.) inşallah yardımcımız olacaktır. İlimizin başta yeni yatırımlar kazanması ve buna bağlı olarak işsizliğin azalması ve iç ticaretin canlanması noktasında artık somut adımlara ihtiyaç var. Planlı ve katılımcılığı esas alarak bu süreci en iyi şekilde yönetmek gayreti içerisindeyiz.

Tüm ziyaretçilerimizin bizlerle birlikte olma ve müşterek hareket etme niyetleri ve duydukları güven, gücümüze güç katmakta ve çalışma azmimizi yükseltmektedir. Bu düşüncelerle, gösterilen bu yoğun ilgi için teşekkür ediyor, en derin saygılarımı sunuyorum” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 372 defa okundu.
Ekleme Tarihi :20.4.2018 10:40:37
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.