Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 Elazığ TSO Başkanı Arslan:

“ELAZIĞ YENİ BİR KALKINMA HAMLESİ YAKALAYACAK”

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze ve parti yöneticileri Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Ziyarette yapılan değerlendirmelerde Elazığ için müşterek çalışmanın ve işbirliğinin önemi üzerinde duruldu.

 

Bu Süreç Elazığ’ın Lehine İşleyecektir…

Ak Parti İl Başkanı Görgöze ve heyeti makamında ağırlayan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, burada yaptığı değerlendirmede, toplumun tüm kesimlerinin yoğun bir ilgisini ve desteğini gördüklerini ifade ederek, bu sürecin ilimiz lehine işlemesi için birlik ve beraberliği esas alacaklarını ifade etti. Arslan değerlendirmesinde, “Ak Parti İl Başkanı Sayın Ramazan Gürgöze ve parti yöneticilerinin öncelikle bu nazik ziyaretleri için teşekkürlerimi sunuyorum. Sayın Gürgöze’yi, ilimizin sorunlarının tespiti ve çözümü noktasında son derece aktif, her zaman toplumun içerisinde ve her kesimle iletişim halinde görmekteyiz. Biz Ticaret ve Sanayi Odası olarak başta siyaset kurumu olmak üzere, ilimiz yöneticileri, sivil toplum kuruluşları ve iş dünyamızla el ele vererek bu süreci ilimiz lehine değerlendirmek istiyoruz. Ben değil biz anlayışının toplumda kabul gördüğünün farkındayız. İçinden geçmekte olduğumuz bu süreci ilimizin kalkınma ve gelişmesi adına yeni bir kalkınma hamlesine dönüştürmek niyetindeyiz. Odamız yönetim organlarında iş deneyimi yüksek ve kendilerini kanıtlamış arkadaşlarımız yer almaktadır. Ekip ruhu ile, ilimizi her alanda bir adım öne taşıyacak teşebbüsleri inşallah hep birlikte hayata geçireceğiz. Ben bu düşüncelerle hepinize bir kez daha ayrı ayrı teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum” dedi.

 

Her Zaman Elazığ TSO’nun Yanındayız…

Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze’de yaptığı değerlendirmede, Elazığ TSO seçimlerinin ve oluşan yeni yönetim organlarının Elazığ’a ve iş dünyasına hayırlı olmasını diledi. Gürgöze açıklamasında, “Sayın Başkanım sizlere ve tüm yönetim organlarında yer alan değerli arkadaşlarımıza öncelikle başarılar diliyorum. Ak Parti İl Başkanlığı olarak ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesi noktasında bundan sonraki süreç içerisinde de her zaman sizlerin yanında yer alacağımızı bilmenizi istiyoruz. İlimizin kalkınması ve sorunlarının çözümünün ancak birlik ve beraberlikle aşılacağına inanmaktayız’ dedi.

Gürgöze değerlendirmesinde ülke gündemi hakkında da değerlendirmelerde bulunarak, “Türkiye 2017 yılında ortalama yüzde 7.4 büyüme oranı ile, ekonomisi güçlü ülkeler arasında çok ön sıralarda yerini aldı. Hatta Dünya’da en hızlı büyüme kaydeden Çin ve Hindistan’ın da önünde bir büyüme sağladı. Dünya genelinde ekonomik sıkıntılar, dar boğazlar yaşanırken, Türkiye’nin bu kadar hızlı ve güçlü bir şekilde büyümesi ekonomisinin sağlamlığına bağlamak gerekiyor. 2018 yılının ilk çeyreğine baktığımız kadarıyla bu büyümenin devam ettiği görülüyor. Hükümetimizin ortaya koyduğu büyüme hedefleri de ortada.”

Gürgöze döviz kurlarında yaşanan yükselişi de değerlendirerek, Türkiye’nin ekonomik saldırı altında olduğunu söyledi. Türkiye’nin sağlam temelle sahip, gittikçe büyüyen, üretimi arttıran, hızlı bir şekilde istihdamı yükselten bir ülke olduğunu ifade eden Gürgöze, son zamanlarda finans ile ilgili sıkıntıların yaşandığını, Dolar ve Avro’da yaşanan değişikliklerin gözden kaçırmaması gerektiğini ve bu sürecin geçici olduğunu söyldi.

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Gürgöze, hükümetin tüm şartlara rağmen büyük bir mücadele verdiğini kaydederek, “Batıdan topyekûn ekonomik saldırı altındayız. Biz Afrin’de sadece terör örgütleriyle savaşmıyoruz. Terör örgütlerine destek veren, besleyen, mühimmat veren güçlerle de bu mücadele devam ediyor” ifadelerinde bulundu.

Elazığ TSO Başkanı Arslan, görüşmenin ardından gün boyu tebrik ziyaretlerini kabul etmeye devam etti.

 

 

 

 

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 389 defa okundu.
Ekleme Tarihi :18.4.2018 09:56:59
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.