Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 ELAZIĞ TSO İLE MEDİCALPARK HASTANESİ ARASINDA PROTOKOL İMZALADI

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan ile Elazığ MedikalPark Hastanesi Genel Müdürü Dr. Mahmut Yıldız tarafından imzalanan protokol ile Elazığ TSO personellerinin MedicalPark Hastanesinden hizmet almasına imkan sağlandı…

 

MedicalPark Hastanesi İlimizin Önemli Bir Sağlık Kuruluşudur…

İmza protokol töreninde bir değerlendirmede bulunan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, MedicalPark Hastanesinin ilimizin önemli sağlık kurumlarından biri olduğunu ifade ederek, “MedicalPark Hastanesi ülke genelinde kendini kanıtlamış ve sektöründe öncü kurumlardan biri haline gelmiş bir kuruluştur. İlimizde uzun yıllardan beri saygın bir şekilde hizmet veren ve İlimizin sağlık alanındaki vizyonuna olumlu katkılar sağlamaya devam eden Medicalpak Elazığ Hastanesi ile bugün bir sözleşme imzalayarak personellerimiz ve bakmakla yükümlü oldukları ailelerinin sağlık hizmetlerini buradan karşılamalarına imkan sağladık. Protokolde bizlere esneklikler sağlayan ve desteklerini esirgemeyen Sayın Genel Müdürümüz Dr. Mahmut Yıldız’a teşekkür ediyor, hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Başkan Arslan’a Başarılar Diliyoruz…

Elazığ MedikalPark Hastanesi Genel Müdürü Dr. Mahmut Yıldız da Başkan Arslan’a yeni dönemde başarılar dileyerek, “Bugün hastanemiz adına hem Sayın Başkan Asilhan Arslan’ı tebrik ederek yeni dönemde başarılar dilemek hem de Elazığ TSO ile Hastanemiz arasında protokol için buradayız. Sayın Başkanımızın ifade etti gibi MedicalPark ülkemiz genelinde bulundukları şehirlere önemli değer katarak sağlık alanında önemli hizmetler vermektedir. Biz de İlimizin bu sektörde daha iyi noktalara gelmesi için çok önemli adımlar attık ve atmaya devam ediyoruz. İş dünyasının yasal çatı örgütü olan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odamızla imzalanmış olan bu protokol bizim açımızdan büyük önem taşıyor. Ben Sayın Başkan’a ve seçilen tüm yönetim organlarına yeni dönemde başarılar diliyor, saygılarımı sunuyorum” ifadelerinde bulundu.

 ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 496 defa okundu.
Ekleme Tarihi :17.4.2018 16:07:56
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.