Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

SORUNLARI ORTAK AKIL İLE ÇÖZECEĞİZ

Ortak Akıl Meclisi toplantısına katılan Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan, esnaf, tüccar ve sanayiciler ile çalışmalar gerçekleştireceklerini dile getirerek ekonomik sorunlara birliktelik ile çözüm bulacaklarını ve projeleri hayata geçireceklerini söyledi.

 

STK’larla Kolkola Yürüyeceğiz…

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan Ortak Akıl Meclisi toplantısı kapsamında Anadolu Kalkınma Ekonomi ve Sanayici İş Adamları Derneği’nin toplantısına katıldı.

Başkan Arslan burada yaptığı değerlendirmede, esnaf, tüccar ve sanayiciler ile çalışmalar gerçekleştireceklerini dile getirdi. Arslan konuşmasında, “AKSAN kuruluş amacı olarak Türkiye’nin 2023 hedefleri doğrultusunda, sanayicimizin, iş adamımızın, tüccarın yanında olmak, onunla birlikte yol yürüme, ilimizin ve ülkemizin ekonomisini geliştirme misyonu ile yola çıkmıştır. Biz ekonomik bir Sivil Toplum Örgütüyüz. Elazığ’da da şahsım ve değerli yöneticilerim ile birlikte Elazığ’ın ekonomisinin en büyük en büyük sivil toplum örgütü olan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nı temsil ediyoruz. Bizler bu yola çıktığımız zaman tek bir şey söyledik dedik ki; sivil toplum örgütleriyle el ele kol kola yürüyeceğiz, fikirlerimizi ve projelerimizi birlikte üreteceğiz, birlikte çözüm önerileri sunup bunları hayata geçireceğiz. Bu misyon ve doğrultuda sürekli arkadaşlarımızla, esnafımız, tüccarımız, sanayimizle iç içeyiz. Birlikte fikir mütalaalarında bulunuyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

 

 

Üretime Ağırlık Veren Bir Ekonomi Oluşturmalıyız…

Toplantıda konuşan AKSAN Genel Başkanı Arif Erol ise, istihdamın sağlanabilmesi ve ekonominin gelişmesi için üretime ağırlık verilmesi gerektiğini söyledi.

Arif Erol, Elazığ’ın bölgesinde önemli bir il olduğuna vurgu yaparak, kentin sanayi ve ekonomisinin gelişmesi için çalışmalar başlatacaklarını dile getirdi. Yatırım çalışmalarına ağırlık vereceklerini anlatan Erol, “Bizler hep birlikte Elazığ’ımız için gecemizi gündüzümüze katıp bu doğrultuda ilimizin ticaretini, sanayisini büyütmek için tüm imkanlarımızla çalışacağız. AKSAN olarak sloganımız: Yatırım, üretim, istihdam, ihracat olup; bu doğrultuda yatırıma öncelik verip, yatırımın ve üretimin arttırılması ve buna bağlı olarak istihdamın yükselmesini hedefliyoruz.  AKSAN 81 ilde teşkilatlanma konusunda emin adımlarla büyüyor. Öncelikle biz kendi bölgemizde yapılanmamızı tamamlamak istiyoruz. Bu doğrultuda Doğu ve Güney Doğu bölgesinde şu an itibariyle 10 ilimizle görüşme aşamasındayız. 2018 de hedeflerimiz 23 ilde yönetimleri kurup, ülkemizin 2023 hedeflerinde AKSAN olarak yer almak istiyoruz” dedi.

Konuşmaların ardından AKSAN Başkanı Arif Erol tarafından Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan’a çalışmalarından ve AKSAN’a desteklerinden dolayı plaket takdim edildi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1019 defa okundu.
Ekleme Tarihi :16.4.2018 13:56:40
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.