Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 7. SPOR VE SOSYAL YAŞAM MERKEZİ HİZMETTE

Elazığ Belediyesi’nin ‘Spor Yap Sağlıklı Kal’ sloganıyla hayata geçirdiği Spor ve Sosyal Yaşam Merkezleri'nin yedincisi Nailbey Mahallesi’nde hizmete açıldı.

Açılış törenine Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan, Elazığ İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Demirbağ, belediye meclis üyeleri, STK il temsilcileri, mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Arslan: Toplumun Her Alanda Yatırımlara İhtiyacı Var…

Açılışta bir konuşma yapan Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan, arka arkaya açılan spor ve yaşam merkezlerinin, başta sağlık olmak üzere Elâzığ’ın kalkınması ve ilerlemesine katkı sağladığını belirterek, spor ve sosyal yaşam merkezlerinin özellikle kadın ve çocuklar açısından daha olumlu imkânlar sağladığını kaydetti. Başkan Arslan toplumun her alanda yatırımlara ihtiyacı duyduğunun altını çizerek, “Sayın Valimiz, İlimiz Milletvekillerimiz, Sayın Belediye Başkanımız, Sayın Rektörümüz, Ticaret ve Sanayi Odamız, ilimizdeki tüm sivil toplum kuruluşları inşallah el ele vererek ilimizin sosyal, kültürel ve sanayi gelişimi için önemli bir mücadelenin içinde olacaktır. Sayın Belediye Başkanımıza bu güzel eseri ilimize kazandırdığı için teşekkür ediyor, hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

 

Yanılmaz: Sosyal Yaşam Alanlarını Çoğaltıyoruz…

Yedinci spor ve sosyal yaşam merkezini Nailbey Mahallesi’nde hizmete sunduklarını belirten Başkan Yanılmaz, sosyal yaşam alanlarının sayılarını artıracaklarını kaydetti.

Elazığ Belediyesi olarak yapmış oldukları çalışmalarda, ana ilke olarak belirledikleri prensiplerin başında vatandaşı hizmete çekmek değil, hizmeti vatandaşın ayağına götürmek olduğunu ifade eden Başkan Yanılmaz, amaçlarının insan hayatını kolaylaştırmak olduğunu söyledi.

Sosyal yaşam alanlarının her geçen gün sayısını artırdıklarını belirten Başkan Yanılmaz, açıklamalarına şu şekilde sürdürdü:

“Kültür Park ve şehit Polis Fethi Sekin Mesire alanı yaz sezonunda günlük 15-20 insanımıza hizmet veriyor. Şimdide Cip Barajı Mesire Alanını açmaya hazırlanıyoruz. Yeni sosyal alanımız sadece Elâzığ’da değil bölgede önemli bir mekân olacak. Hemşerilerimize kaliteli vakit geçirebilmeleri için yürüyüş yolları, voleybol sahaları, tenis kortları ve halı sahalar olmak üzere birçok alanda imkân sunduk. Yeter ki yediden yetmişe herkes sağlıkla spor yapsın.” şeklinde konuştu.

Elazığ TSO

Bu haber 498 defa okundu.
Ekleme Tarihi :8.4.2018 22:55:43
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.