Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

FHGC HEYETİNDEN BAŞKAN ALAN’A İADEYİ ZİYARET

Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti (FHGC) Yönetim Kurulu Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek, iadeyi ziyarette bulundular…

BAŞKAN ALAN HER ZAMAN MEDYAYA SAHİP ÇIKMIŞTIR…

Ocak ayı içerisinde yapılan genel kurul ile yeniden oluşan FHGC Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Toprak, İbrahim Menengiç, Hüseyin Gazi Orhan, Çeşminaz Öztürk, İbrahim Halil Varlı ve Songül Dursun, Başkan Alan’ı makamında ziyaret ederek iadeyi ziyarette bulundular. Ziyarette bir değerlendirmede bulunan Cemiyet Başkan Vekili Ahmet Toprak Başkan Alan’ın yerel medyaya ve Elazığ’da görev yapan tüm medya kuruluşlarına her zaman çok önemli destek verdiğini ifade etti. Toprak değerlendirmesinde, “Sayın Başkanım bugün yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla birlikte zatıalinize iadeyi ziyaret için buradayız. Sayın Başkanımız Semih Erdem bey işleri nedeniyle il dışında bulunmaktadırlar onun da selamlarını getirdik. Seçimlerimizin hemen ardından bizleri ziyaret ederek her zaman destek ve müşterek işbirliğine hazır olduğunuzu ifade ederek bizlere çok büyük bir güç verdiniz. Bu nedenle bir kez daha teşekkür ediyor, 1 Nisan 2018 tarihinde yapılacak olan Elazığ TSO seçimlerinde sizlere başarılar diliyoruz” dedi.

MEDYA BU ŞEHRİN DİNAMİK GÜCÜDÜR…

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Alan’da gerek cemiyetler bazında gerekse medya kuruluşları noktasında Odanın imkanları ölçüsünde her zaman desteklerinin devam edeceğini ifade ederek, “Medya bu şehrin şüphesiz dinamik gücüdür. İlimizin kalkınma ve gelişmesinde çok önemli bir yeri vardır. Benim hizmet dönemim içerisinde ilimizdeki tüm medya kuruluşlarımızın her zaman çok büyük destek ve gücünü yanımızda gördük. Bunun için ben de bu ziyaret vesilesiyle sizlere teşekkür ediyorum. Hizmet dönemimiz içerisinde medya kuruluşlarımız ve cemiyetlerle müşterek organizasyonlarımız oldu. Odamızda sektöre yönelik eğitim programları verdik. Bunlar elbette yetersiz inşallah 1 Nisan tarihinde yapılacak olan Odamız seçimlerinde yeniden bu makamda kalır isek hep birlikte ilimize çok daha güzel hizmetleri birlikte gerçekleştireceğiz. Bu düşüncelerle ben nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 352 defa okundu.
Ekleme Tarihi :21.3.2018 16:05:49
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.