Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ALAN: 14 MART TIP BAYRAMI KUTLU OLSUN

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris ALAN, tıp çalışanlarına bütün insanlığın minnet duyduğunu ifade ederek 14 Mart Tıp Bayramlarını kutladı.

ÖZEL SEKTÖR SAĞLIK ALANINDA ELAZIĞ’I MARKA ŞEHİR YAPMIŞTIR

Başkan ALAN yayınlandığı mesajda: “Gecesini gündüzüne katarak yoğun bir çalışma döneminin ardından elde edilen birikimi, insanların sağlıklı yaşayabilmesine adayan ve bunu bir ömür sürdüren doktor ve tıp sektörü çalışanlarımızın hakkını hiçbir zaman ödeyemeyiz.  Bu fedakârlıklar hiç şüphe yok ki bütün insanlık tarafından büyük takdir görmektedir. Bir toplumun sağlık sektörüne verdiği önem ve tıp alanındaki gelişmişlik düzeyi, o ülkenin insana verdiği değerin ve uluslararası prestijinin en önemli işaretidir.

Bu bağlamda İlimizi sağlık sektöründe Türkiye ortalamalarının üzerine taşıyan, sağlık altyapısı ve sektörde görev alan uzman varlığı nedeniyle dikkat çeken kamu ve tüm özel sektör kuruluşlarımızı tebrik ediyorum.

Sağlık sektörünün güçlü ve donanımlı olması, sağlıklı ve güzel yarınların habercisi olmakla birlikte o şehrin potansiyelinin ve yatırımlar açısından da cazip bir merkez olduğunun en önemli göstergelerinden biridir.

Bu duygu ve düşüncelerle Elazığ iş dünyası adına, tüm tıp camiasının bayramını canı gönülden kutluyor, sağlık, mutluluk ve esenlikler temenni ediyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 245 defa okundu.
Ekleme Tarihi :14.3.2018 11:08:57
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.