Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

TOBB HEYETİ TAZİYE ZİYARETİ İÇİN ELAZIĞ’A GELDİ

Önceki gün hayatını kaybeden Tunceli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Cengiz’in ailesi ve Tunceli iş dünyasına taziye ziyaretinde bulunmak üzere özel uçakla Elazığ’a gelen TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu ve TOBB Yönetim Kurulu Üyelerine Elazığ TSO Başkanı İdris Alan ve Ticaret Borsası Başkanı M.Ali Dumandağ’da eşlik ederek askeri helikopter ile Tunceli’ye gittiler.

 

 

CENGİZ DEĞERLİ BİR MESAİ ARKADAŞIMIZDI…

Akşamın ilerleyen saatlerinde özel uçakla Elazığ’a gelen TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ile TOBB Yönetim Kurulu Üyelerini havaalanında Elazığ TSO Başkanı İdris Alan, Ticaret Borası Başkanı M.Ali Dumandağ, Şırnak TSO Başkanı Osman Geliş, Elazığ OSB Başkanı Suat Öztürk ile Elazığ TSO ve Elazığ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri karşıladı. Başka Alan ve Ticaret Borsası Başkanı Dumandağ, Şırnak TSO Başkanı Geliş ve Elazığ OSB Başkanı Öztürk’de TOBB heyetiyle birlikte askeri helikopter ile Tunceli’ye hareket ettiler. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ve TOBB heyetini Tunceli dönüşü Elazığ’dan uğurlayan heyete Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz da eşlik etti.

Başkan Alan, Tunceli TSO Başkanı Yusuf Cengiz ile birlikte TOBB çatısı altında ve çeşitli programlarda 4 yıldan beri birlikte çalıştıklarını ifade ederek, “Yusuf Cengiz abimiz çok mütevazi, alçak gönüllü, hoş sohbet bir kişi olarak camiamızda sevilen bir kişiydi. Bir süre önce kalp ameliyatı geçirdi ardından yoğun bakımda bulunduğu sürede beyin kanaması sonrasında vefat etti. TOBB Başkanımız ve heyet ile Tunceli’ye giderek aileye ve iş dünyasına başsağlığı mesajımızı ilettik. Bu vesile ile bir kez daha merhuma rahmet, ailesi ve Tunceli iş dünyasına başsağlığı diliyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 431 defa okundu.
Ekleme Tarihi :13.3.2018 11:30:00
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.