Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
BAŞKAN ALAN ÖZER’LE BİRARAYA GELDİ

Dijital ortamda ders kitaplarının incelenmesi programını geliştiren ve Milli Eğitim Bakanlığı ile protokol imzalayan ASOS firması yetkilisi Prof.Dr. Ahmet Bedri Özel, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek çalışma hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

Teknokent İlimiz İçin Doğru Bir Yatırım Olmuştur…

Ziyarette bir değerlendirmede bulunan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, “Millî Eğitim Bakanlığı ile Fırat Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Bedri Özer’in sahibi olduğu Fırat Teknokent’te hizmetlerine devam eden ASOS Eğitim Bilişim Danışmanlık şirketi arasında imzalanan protokol ile artık ders kitaplarının incelemesi dijital ortamda yapılabilecektir.

Türkiye genelinde ses getiren ve Elazığlı bilim adamlarımız tarafından geliştirilen bu yazılım ile FETÖ başta olmak üzere tüm terör örgütlerinin ders kitaplarına sızma girişimleri ortadan kaldırılmış olacaktır.

Ben öncelikle Sayın Hocamı ve bu projede emeği geçen bilim adamlarımızı şahsım ve Odam adına kutluyorum. Elazığ TSO’nun katkı ve destekleriyle kurulan Fırat Teknokentin bu tür başarılara imza atmış olması bizlerin ne kadar doğru bir iş yaptığını da göstermektedir.

Bu vesile ile, sizleri tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

Başkan Alan Her Zaman Yanımızda Oldu…

ASOS firması yetkilisi Prof.Dr. Ahmet Bedri Özel’de Başkan Alan’a teşekkür ederek, “Üzerinde yaklaşık 4 yıldan beri çalıştığımız programımızı ilk aşamada Milli Eğitim Bakanlığı kullanacaktır. Daha sonra bu program başka kurumlar tarafından da değerlendirilebilecektir. Ben öncelikle bu süre içerisinde hep yanımızda olan ve bizlerden desteklerini esirgemeyen Sayın İdris Alan’a hem teşekkür etmek hem de yapmış oldukları Umre ziyareti için hayırlı olsun temennisi için bu ziyareti gerçekleştirmiş bulunuyorum. Sayın Başkanımızın ifade ettiği gibi Fırat Teknokent ilimiz için önemli bir değerdir. Buradan çok daha değerli çalışmaların ülkemize ve ekonomimize kazandırılacağına inanıyorum. Ben de tüm bu destekleri için Sayın Başkanımıza bir kez daha teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 506 defa okundu.
Ekleme Tarihi :6.3.2018 12:02:35
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.