Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 ELAZIĞ VERGİSİNE SADIK BİR İL

Her yıl şubat ayı son haftası içerisinde kutlanan Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Elazığ Defterdarı Av. Osman Akdemir ile kurum müdürleri Elazığ TSO’yu ziyaret ederek Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya geldiler…

 

Hedef Vergi Bilincini Artırmak…

Elazığ Defterdarı Av. Osman Akdemir ve Defterdarlık birim müdürlerini Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Y.Zeki Kılışcı ve Ahmet Küçükay ile Yönetim Kurulu Üyeleri Necmettin Kubilay, F.Ahmet Yılmaz, Hakan Akan ve Genel Sekreter M.Mehmet Karabulut karşıladılar.

Ziyarette bir değerlendirmede bulunan Defterdar Akdemir, her yıl Şubat ayı son haftası içerisinde kutlanan Vergi haftasının bu yıl 29.sunun kutlandığını belirtti. Akdemir, kutlama ile hedeflerinin verginin toplumun tüm kesimlere benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının arttırılması olduğunu ifade etti. Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı’nın 2017 yılı vergi istatistiklerine göre tahakkuk eden verginin tahsil edilen vergiye oranında Elazığ’ın 81 il içerisinden 19. sırada yer aldığı; yine, Türkiye’de toplanan vergi gelirleri içerisinde Elazığ’ın 81 il içerisinden 29. sırada olduğunu ifade eden Akdemir, Elazığ’ın vergisine sadık bir il olduğunu söyledi.

Ziyarette Elazığ TSO Başkan Vekili Y.Zeki Kılışcı da Defterdar Akdemir şahsında tüm Defterdarlık çalışanları ile mükelleflerin Vergi Haftasını kutlayarak, ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade etti.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 419 defa okundu.
Ekleme Tarihi :27.2.2018 15:46:17
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.