Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 İL SAĞLIK MÜDÜRÜ POLAT BAŞKAN ALAN’I ZİYARET ETTİ

İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. Cahit Polat ve kurum yöneticileri Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette bir değerlendirmede bulunan Polat, Başkan Alan’a iadeyi ziyarette bulunduklarını ifade etti.

POLAT BAŞARILI ÇALIŞMALARA İMZA ATACAKTIR

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, İl Sağlık Müdürü Polat ve İl Sağlık Müdürlüğü yöneticilerine nazik ziyaretleri için teşekkür ettiğini belirterek “Sayın Hocamın İl Sağlık Müdürü olarak atanmasının ardından kendisini makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulunmuş ve kendisinin sektördeki deneyimleri ile ilimize ve halkımıza çok önemli hizmetler yapacağını ifade etmiştim. Toplumumuzun hizmet alımında en hassas olduğu kurumların başında gelen hastaneler ve tüm sağlık kuruluşları her zaman göz önünde olan yerlerdir. Dolayısı ile böylesi kurumların birikim ve tecrübeye sahip ehil ellerde yönetilmesi önemlidir. Sayın Hocam ve ekibine bu anlamda biz güveniyoruz. Ben nazik ziyaretleri için tekrar teşekkür ediyor başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

SAYIN ALAN’A BİZ DE BAŞARILAR DİLİYORUZ…

İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. Cahit Polat’ta değerlendirmesinde, “Bugün Sayın Başkanımız İdris Alan beyi makamında ziyaret ederek, teşekkür etmek istedik. Çünkü göreve gelmemizin hemen ardından bizleri ziyaret ederek güzel temennilerde bulunmuş ve her zaman yanımızda yer almıştır. Biz de bugün hem iadeyi ziyaret hem de kendisine 01 Nisan 2018 tarihinde yapılacak olan Elazığ TSO seçimleri için başarılar dilemek için buradayız. Elbette bu makamlar hizmet yerleridir. Önemli olan bulunduğumuz süre içerisinde ilimize ve halkımıza hizmetin en iyisini vermektir. Ben bu düşüncelerle Sayın Başkanımıza göstermiş olduğu yakın ilgi için teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 390 defa okundu.
Ekleme Tarihi :20.2.2018 15:27:07
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.