Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

GAZETECİLER CEMİYETİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti (FHGC’ni ziyaret ederek Başkan Semih Erdem ve Yönetim Kurulu Üyelerini tebrik ederek yeni dönemde başarılar diledi…

 

 

MEDYA KAMUSAL HİZMET VERİYOR…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyesi F.Ahmet Yılmaz ile birlikte FHGC’yi ziyaret eden Başkan Alan’ı Cemiyet Başkanı Semih Erdem ve Yönetim Kurulu Üyeleri karşıladılar. Ziyarette bir değerlendirmede bulunarak yeni yönetime başarılar dileyen Başkan Alan, “Kısa bir süre önce yapılan genel kurul ile Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti başkan ve yönetimi yeniden belirlenmiştir. Ben öncelikle sizlere başarılar diliyor ve yeni dönemde gerek meslektaşlarınıza gerekse ilimize hayırlı hizmetler yapmanızı Yüce Allah (c.c) niyaz ediyorum. Bu cemiyet hizmette 30. Yılını doldurmuş ve kurumsal bir kimliğe kavuşmuş önemli bir sivil toplum kuruluşudur. Kamusal bir görevi ifa eden medya mensuplarının çatı kuruluşu olan Cemiyetin biz her zaman yanındayız. Geçmişten bugüne kadar şahsım ve Odamız imkanları ile sizlerin yanında yer almaya gayret gösterdik. Bundan sonraki süreçte de ilimize ve halkımıza hizmeti inşallah birlikte daha üst seviyelere yükselterek devam ettireceğiz. Ben bu düşüncelerle bir kez daha sizleri kutluyor, hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

ELAZIĞ TSO STK’LARIN ÇATI KURULUŞUDUR…

FHGC yeni Başkanı Semih Erdem’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Sayın Başkanım bugün sizlerin bu ziyareti bizlerin çalışma şevkini artırmakta ve yarınlara daha güvenle bakmamızı sağlamaktadır. Ticaret ve Sanayi Odamız güçlü ve kurumsal yapısı ile aslında ilimizdeki tüm STK’ları üst kuruluşu niteliğindedir. Sayın Başkanım hem bir işadamı hem de medya temsilcisi olarak size özellikle ilimizin Teşvik Yasası kapsamında 6. Bölgeye alınması nedeniyle göstermiş olduğunuz gayret ve girişimleriniz için teşekkür ediyorum. Biz de yeni dönemde bir takım projelerimizi hayata geçirmek istiyoruz. Sizlerden alacağımız güçle gerek medya mensubu üyelerimize gerekse ilimize çok daha iyi hizmetler vereceğimize inanıyorum. Cemiyetimiz uzun bir süreden beri Elazığ TSO’ya ait bu hizmet binasında faaliyet göstermektedir. Bu süre içerisinde hep sizlerin desteklerini görmüş bir kurumun yeni başkanı olarak teşekkür ediyorum. İnşallah hep birlikte ilimize çok daha iyi hizmetler vereceğiz” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 427 defa okundu.
Ekleme Tarihi :6.2.2018 16:21:10
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.