Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ALAN: ALLAH MEHMETÇİĞİ MUZAFFER KILACAKTIR

Bölücü terör örgütlerinin yuvalandığı Suriye’nin kuzeyindeki Afrin bölgesine Türk Silahlı Kuvvetlerince başlatılan ‘Zeytin Dalı’ operasyonunu değerlendiren Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, “Zulmün karşısında duran ve mazlumun yanında yer alan Mehmetçiğin Yüce Allah (c.c.) yanında olacak ve muzaffer kılacaktır” dedi…

 

 

DUALARIMIZ VE YÜREĞİMİZ MEHMETÇİKLE…

Elazığ iş dünyasının TSK tarafından başlatılan operasyona tam destek verdiğini ve hükümetin almış olduğu kararı sonuna kadar desteklediklerini belirten Başkan Alan açıklamasında, “Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından, Ülkemizin hudut güvenliği ve bölgede istikrarını sağlamak amacıyla Suriye'nin kuzeybatısında Afrin bölgesinde, PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ’lı teröristleri etkisiz hale getirmek, dost ve kardeş bölge halkını, bunların baskı ve zulmünden kurtarmak üzere başlattığı harekatı sonuna kadar destekliyoruz.

Tarih boyunca İslam’ın bayraktarlığını yapmış, zalimin karşısında ve mazlumun yanında yer almış olan bu kahraman ordu Yüce Allah (c.c.)’ın izniyle muzaffer olacaktır.

Türkiye iktidarı ve muhalefetiyle bir bütün olarak tüm dünyaya birlik ve beraberlik mesajı ile kararlı bir duruş sergilemiştir.

Türk iş alemi olarak devletimizin aldığı bu kararın sonuna kadar arkasındayız. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Türkiye’nin, güneyinde bir terör koridoruna izin vermeyeceğini günlerden beri söylüyordu. Nitekim Türk Silahlı Kuvvetlerimiz operasyona başlamıştır. Türkiye uluslararası kurallardan doğan hakkını kullanmaktadır. İş dünyasının çatı örgütü olarak devletimizin aldığı bu kararın sonuna kadar arkasındayız. Ülkemizin güvenliği söz konusu olduğunda, ekonomik sonuçların da ne olacağının önemini kaybettiğini özellikle ifade etmek istiyorum.

Bu düşüncelerle; Mehmetçiğin burnu kanamadan harekatı tamamlamasını ve Fetih Suresi yüzsuyu hürmetine Yüce Allah(c.c.)tan muzaffer olmalarını niyaz ediyor, en derin saygılarımı sunuyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 476 defa okundu.
Ekleme Tarihi :22.1.2018 10:02:49
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.