Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ELAZIĞ TSO’DA ON-LINE İŞLEM DÖNEMİ BAŞLADI

Ülkemizde bir çok Odanın üzerinde uzun bir süreden beri çalışmış olduğu elektronik ortamda belge alma hizmeti Elazığ TSO’da başlamış bulunuyor. Hafta içi, hafta sonu ya da resmi tatil dahil olmak üzere Odamız tarafından verilen belgelere üyelerimiz internet üzerinden bulundukları yerden sahip olma imkanına kavuştu.

ÜYELERİMİZ TARİHİ BİR HİZMETE KAVUŞTU…

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası tarafından başlatılan on-line belge verme hizmetini değerlendiren Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, üyelerin tarihi bir hizmete kavuştuğunu ifade ederek, “Her geçen gün değişen ve gelişen ticaret koşulları ve hizmetlerini en yakından takip ederek bunları üyelerinin istifadesine sunması gereken kurumların başında Odamız gelmektedir. Bu vesile ile üzerinde uzun bir süreden beri çalışmış olduğumuz internet üzerinden belge verme sistemimizi kurmuş ve hizmete açmış bulunuyoruz. Üyelerimiz işyerlerinde, ilçelerde, başka bir ilde hatta yurt dışında bile bir tuşla istedikleri belgeyi alıp ilgili makamlara sunma imkanıma kavuşmuşlardır. Ticaret ve Sanayi Odasında göreve başladığım günden itibaren üyelerimizin en fazla şikayetçi oldukları hususlardan biri bu konu idi. Bir belge almak için ilçelerden gelen üyelerimizin yanı sıra il dışında acil olarak Odamız tarafından verilen bir belgeye ihtiyaç duyan üyemiz büyük sorunlar yaşamakta bazen faks çıktısı ıslak imzalı olmadığı için kabul edilmemekte ve sorunlar yaşanmakta idi. Tüm bu sorunları ortadan kaldırarak elektronik imzalı olarak Odamız tarafından verilen tüm belgeler artık internet üzerinden sağlanabilmektedir.

Bu kapsamda; Oda yıllık ve munzam aidatları, Oda Sicil Kayıt Sureti, Faaliyet Belgesi, Ortaklık Durum Belgesi ve Ticari İkametgâh gibi Belgeleri Üyelerimize elektronik ortamda ve elektronik imzalı olarak vermekteyiz. Aidat ve Belge taleplerinin ödemeleri ise güvenli Sanal POS üzerinden kredi kartı ile yapılabilmektedir. Odamızın bu hizmeti ile üyelerimiz mesai saatleri dışında hatta tatil günlerinde bile ihtiyaç duydukları belgelere ulaşma şansına artık sahiptir.

Üyelerimiz Odamız Web sayfası üzerinden; Firmasının vergi numarasını ve Firma yetkili kişisinin T.C.Kimlik Numarasını girerek yetkiliye gönderilen SMS ile doğrulama işleminden sonra, tanımlanan e-posta ve şifrenin girilmesiyle firmanın kendine özel oluşturmuş bulunan ekranına ulaşarak işlem yapmaya başlayabilecektir. Bu konuda sorun yaşayan üyelerimiz bilgilerini güncellemek üzere Odamızla iletişim sağlaması gerekmektedir.

İş hayatına çok büyük bir kolaylık ve pratiklik sağlayan bu uygulamanın tüm üyelerimize hayırlı olmasını diliyor, en derin saygılarımı sunuyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 684 defa okundu.
Ekleme Tarihi :18.1.2018 14:22:37
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.