Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 IPARD ll DESTEKLERİ DEVAM EDİYOR

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) İl Koordinatör Vekili İbrahim Sertaç Yılmaz, IPARD II 3. Çağrı İlanı tanıtım faaliyetleri kapsamında Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan’ı ziyaret etti.

TDKDK Destekleriyle İlimiz Ekonomisi Olumlu Etkilendi

TKDK İl Koordinatör Vekili İbrahim Sertaç Yılmaz ile görüşen Başkan Alan değerlendirmesinde, “TKDK destekleri özellikle tarım ve tarıma dayalı sanayinin gelişmesi noktasında Elazığ için çok önemli bir avantaj olmuştur. İlimizde başta tarım ve hayvancılık olmak üzere bu sektörlere dayalı sanayi yatırımları çok ciddi manada bir artış göstermiş ve çok sayıda yeni girişimci bu alanlarda modern tesisler kurarak işletmeye açmışlardır. İPARD ll kapsamında 3. Çağrı ilanının da yapılarak desteklerin başlamış olmasını büyük bir memnuniyetle öğrenmiş bulunuyoruz. İnşallah programın tanıtımı kapsamında il genelinde başlatılan bilgilendirme faaliyetlerine Odamız da devam edeceğiz. Ben bu düşüncelerle nazik ziyaretiniz ve bilgilendirmeniz için teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

Girişimcilerimizin İlgisini Bekliyoruz…

Ziyarette bir değerlendirme yapan TKDK İl Koordinatör Vekili Yılmaz da "Tanıtım toplantılarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Bu kapsamda Elazığ ekonomisi için önemli olan Ticaret ve Sanayi Odası’na gelerek Sayın Başkan İdris Alan ile buluştuk. Önümüzdeki günlerde yapacağımız tanıtım toplantısı için fikir alışverişinde bulunduk. Ben bizleri sıcak karşılamalarından ve verecekleri destekten ötürü Başkan teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum" dedi.  

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 393 defa okundu.
Ekleme Tarihi :15.1.2018 14:17:04
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.