Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 BAŞKAN ALAN 10 OCAK’TA GAZETECİLERİ UNUTMADI

 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle medya kuruluşlarına bir ziyaret gerçekleştirerek gazetecilerin gününü kutlayan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan ve Yönetim Kurulu Üyesi F.Ahmet Yılmaz, Kanal Fırat TV’de Zülfü Bal’ın sunduğu Gün Başlıyor programında canlı yayına katılarak medya mensuplarının  günün kutladılar.

Alan ve Yılmaz daha sonra Kanal 23 TV’yi ziyaret ederek kutlama mesajlarını illettiler. Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti Başkanı Nafiz Koca’yı da ziyaret eden Başkan Alan ve Yılmaz tebrik mesajlarını paylaştılar.

Koca’yı ziyaretinde bir değerlendirmede bulunan Başkan Alan, “Kısa bir süre önce yazdığı bir haber ve yorum nedeniyle kısa bir tutukluluk yaşayan Sayın Koca’ya hem geçmiş olsun hem de 10 Ocak Gazeteciler Günü nedeniyle kutlama mesajımızı iletmek üzere bugün bu ziyareti gerçekleştirdik. Cemiyet başkanı nezdinde ilimizdeki tüm gazetecilerin gününü kutluyor, vermiş oldukları hizmetler nedeniyle kendilerine kalbi teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti Başkanı Nafiz Koca’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Sayın Başkanım siz bizim hem zor günümüzde hem de bayramımızda her zaman yanımızda yer aldınız. Bunu da her platformda açıkça gösteriyorsunuz. İlimizin kalkınma ve gelişmesi adına atmış olduğunuz cesur adımların biz de bir benzerini yazılarımızla ortaya koymaya gayret ediyoruz. İşte bunun bedeli bazen de hapis olabiliyor. Ancak biz halkımız, ilimiz ve ülkemiz için doğru bildiğimiz yoldan yürümeye inşallah devam edeceğiz. Ben de nazik ziyaretiniz ve tüm destekleriniz için teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum” dedi. 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

 

Bu haber 466 defa okundu.
Ekleme Tarihi :10.1.2018 15:00:54
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.