Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 TORAMAN: BAŞKAN ALAN’LA ÖNEMLİ HİZMETLER YAPTIK

Elazığ Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şevket Toraman ve Yönetim Kurulu Üyeleri Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı ziyaret ederek, 07 Ocak 2018 tarihinde yapılacak olan Oda seçimleri hakkında bilgiler verdiler. Toraman ziyarette yaptığı değerlendirmede Başkan Alan’a birlikte önemli hizmetlere imza attıklarını ifade ederek teşekkür etti.

ALAN: SEÇİMLERİN İLİMİZE HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan ziyarette yaptığı değerlendirmede, “Sayın Şevket Toraman ile yaklaşık 3 yıllık zaman dilimi içerisinde müşterek olarak gerek ilimizin gerekse sektörel  sorunların çözümü noktasında hep işbirliği içerisinde olarak önemli hizmetler gerçekleştirdik. Toplu taşıma sektörünün yaşamış olduğu sıkıntıların çözümü için yapmış olduğumuz girişimlere Sayın Belediye Başkanımızın da desteği ile çözüm ürettik. Yine D4 ile Karayolu Taşıma Belgeleri, SRC konuları ve üyelerin genel beklentileri noktasında çok sayıda hizmet verdik. Bu işbirliği neticesinde K Yetki Belgeleri son iki yıldan beri Odamız tarafından verilmektedir. 7 Ocak 2018 tarihinde yapılacak olan Şoförler ve Otomobilciler Odası seçimlerinin ilimize ve camiaya hayırlı olmasını diliyorum. Üç adayın yarışacağı seçimlerin son derece demokratik ve büyük bir saygı çerçevesinde gerçekleşiyor olmasını da büyük bir memnuniyetle karşılıyor tüm adaylara başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

TORAMAN: HİZMETLERİMİZE DEVAM ETMEK İSTİYORUZ

Başkan Alan’ın sıcak karşılaması ve ilgisine teşekkür eder Toraman ise değerlendirmesinde, “Sayın Başkanımızın ifade ettiği gibi son üç yıllık zaman dilimi içerisinde kendilerinin çok önemli desteklerini gördük. Üyelerimizin ve ilimizin birçok sorununun çözümünde müşterek hareket ettik. Ben tüm bu süreçlerde bizlerden hiçbir desteğini esirgemeyen Sayın Alan’a teşekkür ediyorum. Hafta sonu yapacağımız seçimler öncesi sivil toplum kuruluşlarımıza yönelik olarak bir teşekkür ziyareti gerçekleştirmek için buradayız. Üyelerimize ve ilimize bir dönem daha hizmet vermek için yeniden adayız. Üyelerimizin yaptıklarımızı değerlendirerek karar vermelerini bekliyoruz. Ben bir bayrak ve hizmet yarışı olan seçimlerimizin hayırlı olmasını diliyorum. Üyelerimize ve ilimize hayırlı hizmetler verecek olanlara bu makamların nasip olmasını diliyor, saygılarımı sunuyorum” dedi. 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 487 defa okundu.
Ekleme Tarihi :3.1.2018 14:07:26
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.