Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 FKA 2017 YILI SON TOPLANTISI

 Fırat Kalkınma Ajansı’nın (FKA) 2017 yılı son toplantısı Bingöl’de kurul üyelerinin katılımı ile yapıldı.  Toplantıya kurul Üyesi Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’da iştirak etti. 

Toplantıya Malatya Valisi ve FKA Yönetim Kurulu Başkanı Ali KABAN, Elazığ Valisi Çetin Oktay KALDIRIM, Bingöl Valisi Ali MANTI,  Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Tuncay SONEL, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit YANILMAZ, Bingöl Belediye Başkanı Yücel BARAKAZİ, Emazığ TSO Başkanı İdris ALAN, Elazığ İl Genel Meclisi Başkanı M.Baki ÖLÇÜCÜ, FKA Genel Sekreteri Mesut ÖZTOP, Sanayi ve Ticaret Odaları ile İl Genel Meclis Başkanları katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Bingöl Valisi Ali MANTI, ‘Bingölümüzün mevcut halini ve içinde bulunduğu durumu, gelişmelerini inşallah yerinde göreceksiniz. Aynı zamanda sizlerin bizlere tavsiye edeceği fikir ve önerileri ayrıca değerlendireceğiz. Yönetim Kurulu Toplantısına ev sahipliği yapmaktan ve sizleri burada görmekten son derece mutluyuz’ dedi.

2017 yılının son toplantısını gerçekleştirdiklerini hatırlatan Malatya Valisi ve FKA Yönetim Kurulu Başkanı Ali KABAN, ‘Toplantımızda yatırım, destek ve tanıtım stratejilerine yönelik çalışmaları değerlendireceğiz. Ayrıca, FKA’nın devam eden faaliyetleri ile ilgili konular da görüşülecek ve bazı idari konularla ilgili kararlar alacağız’ dedi.

Toplantı belirlenen gündem maddelerinin görüşülmesi ve kurul üyelerinin değerlendirmeleriyle sona erdi.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası 

Bu haber 504 defa okundu.
Ekleme Tarihi :26.12.2017 10:20:34
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.