Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

MALKOÇ, ELAZIĞ TSO BAŞKANI ALAN İLE GÖRÜŞTÜ

Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç Elazığ TSO’yu ziyaret ederek Başkan İdris Alan ile görüştü. Görüşmede Elazığ TSO ve ilin ekonomi ve sanayisi hakkında bilgiler veren Başkan Alan, Malkoç’a ziyareti için teşekkür etti.

 

 

Kamu Denetçiliği Kurumu Önemli Hizmetler Veriyor…

Elazığ ekonomisi ile Elazığ TSO’nun tarihçesi ve üye yapısıyla ilgili Malkoç’a bilgiler veren Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan ziyarette yaptığı değerlendirmede, “Sayın Şeref Malkoç büyüğümüz bugün çok yoğun Elazığ programı kapsamında Odamızı da ziyaret ederek bizleri onurlandırmıştır. Kendisine öncelikle teşekkürlerimi sunuyor ve ilimizde ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyduğumuzu ifade etmek istiyorum. Sayın Malkoç uzun yıllar boyunca siyaset arenasında ve Türkiye’nin en zorlu süreçlerinde büyük hizmetleri olmuş çok değerli bir siyaset adamıdır. Şu anda da Kamu Başdenetçisi olarak,  kamu hizmetlerinin kalitesinin artırılması, vatandaşla halk arasındaki iyi ilişkilerin, iyi yönetimin kökleşmesi ve aynı zamanda da idareyi denetleyerek şeffaflığın artması ve hak arama kültürünün yaygınlaşması anlamında önemli hizmetler vermektedir. Ben bu düşüncelerle bu nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, en derin saygılarımı sunuyorum” dedi.

 

Elazığ Ülkemizin Güvenlik Sigortasıdır…

Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç’ta Başkan Alan’a teşekkür ederek, “Sayın Başkanım bende bu nazik karşılamanız ve ilginiz için teşekkür ediyorum. Elazığ elbette bu bölgede ve Ülkemiz için son derece önemli bir il. Bölgenin merkezinde yer alan ve tarihi süreç içerisinde bu şehrin yiğit insanlarının dik duruşu sayesinde Elazığ Ülkemizin adeta bir güvenlik sigortası olmuştur. Elazığlılar her gittikleri yerde lider olarak öncülük etmiş ve bu ülkeye büyük hizmetler etmişlerdir. Biz Elazığ’ı hep böyle gördük ve böyle değerlendirildiğine şahit olduk. Bu nedenle bu kadim şehirde bugün bulunmaktan son derece mutluyum. Elazığ programımız kapsamında bir dizi ziyaretimizin ardından Üniversitemizde öğrencilerle buluşarak Ombudsmanlık ve Kamu Başdenetçiliği ile Yeni Türkiye hususlarında söyleşimiz olacak. Bu doğrultuda Elazığ programımıza Ticaret ve Sanayi Odamızı ziyaret ederek başlamış bulunuyoruz” dedi.

Malkoç gazetecilerin 28 Şubat Davası ile BM Kudüs kararı hakkında da değerlendirmelerde bulunarak, Başkan Alan’a Kurumun yayınlarından hediye etti. Başkan Alan’da Elazığ yöresel ürünlerinden oluşan bir hediye takdiminde bulundu.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 553 defa okundu.
Ekleme Tarihi :22.12.2017 13:25:09
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.