Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 BAŞKA ALAN’A TEŞEKKÜR PLAKETİ

Fırat Üniversitesi Metalürji ve Malzeme Mühendisliği Öğretim Üyesi ve 8. Uluslararası İleri Teknolojiler Sempozyumu Başkanı Prof.Dr. Niyazi Özdemir, Başkan Alan’ı makamında ziyaret ederek Sempozyuma vermiş olduğu desteklerden ötürü plaket takdim etti… 

         İlimizin Tanıtımına Yönelik Önemli Bir Organizasyon Yapıldı…

            Fırat Üniversitesi Metalürji ve Malzeme Mühendisliği Öğretim Üyesi ve 8. Uluslararası İleri Teknolojiler Sempozyumu Başkanı Prof.Dr. Niyazi Özdemir, plaket takdiminde Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’a teşekkür ederek, “Sayın Başkanım sizlerin çok önemli destek ve katkılarınızla ilimizde çok önemli bir organizasyona ev sahipliği yaptık. Yüzümüzün akıyla çıkmış olduğumuz bu etkinliğe vermiş olduğunuz katkıların anısına Üniversitemiz adına sizlere bu plaketi vermekten büyük bir memnuniyet duymaktayım” dedi.

            Başkan Alan’da Özdemir’e nazik ziyareti ve plaket için teşekkür ederek, “Odamız bütçe imkanları ölçüsünde ilimiz tanıtımı ve şehrimizin gelişmesi anlamında yapılan her etkinliğe katkı sağlamaya ve destek olmaya gayret gösteriyoruz. Gerçekleştirmiş olduğunuz organizasyon ile gerek yurt içinden gerekse yurt dışından çok sayıda bilim adamı ve konuya ilgi duyanları bir araya getirdiniz. Bilimsel anlamda Üniversitemiz ve akademisyenlerimiz için önem taşıyan bu faaliyet ile aynı zamanda ilimizin tanıtımı da yapıldı. Ben de sizlere ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyor bu tür çalışmaların devamının yararlı olacağını ifade etmek istiyorum” şeklinde konuştu.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 488 defa okundu.
Ekleme Tarihi :19.12.2017 10:56:06
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.