Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

SARAÇ: BAŞKAN ALAN STK’LAR İÇİN İDOLDÜR

Elazığ Şoförler ve Otomobilciler Odası başkan adayı Halil Saraç, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı ziyaret ederek, Başkan Alan’ın sivil toplum kuruluşlarında nasıl hizmet verilmesi gerektiği noktasında idol olduğunu söyledi…

ÖNCELİK ÜYELERİMİZ VE İLİMİZ OLMALI…

Elazığ Şoförler ve Otomobilciler Odası başkan adayı Halil Saraç’ın nezaket ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden başkan Alan, “Öncelikle 7 Ocak 2018 tarihinde yapılacak olan seçimlerin başta Şoförler Odası olmak üzere ilimize, camiaya ve seçimde yarışacak olan kardeşlerimize hayırlı olmasını diliyorum. Elbette bu makamlar kimseye mülk olmadığı gibi aynı zamanda sorumluluk ve vebal isteyen yerlerdir. Üyenin derdiyle dertlenecek, onların her sorununu kendi sorunu gibi takip edecek ve talep makamı olan bu makamlarda üyelerin beklentilerini ilgili makamlara taşıyacak bir anlayışın hakim olması lazım. Seçimlerin bir bayrak ve hizmet yarışı olarak görülmesi ve seçim sonrası tüm camianın yeniden kenetlenmesi hem üyelerin hem de ilimizin menfaatlerine olacaktır. Dolayısı ile, Şoförler Odası seçimlerinde oy kullanacak çok sayıda ticaret erbabı aynı zamanda Odamızın da üyesidir. Aynı zamanda Elazığ Şoförler Odası ile birlikte ilimizde birçok komisyon ve kurulda birlikte ilimiz menfaatleri için çalışıyoruz. Bu nedenle ben seçimlerin sizlere, üyelere ve ilimize hayırlı olmasını ve hayırlı hizmetler verecek olanlara nasip olmasını Yüce Allah(c.c.)’tan niyaz ediyorum. Sizlerinde diğer aday kardeşlerimiz gibi bu hizmeti layığı ile yapacağınızı biliyoruz. Ben bu düşüncelerle sizlere başarılar diliyorum” dedi.

BAŞKAN ALAN’I KENDİMİZE ÖRNEK ALIYORUZ…

Elazığ Şoförler ve Otomobilciler Odası başkan adayı Halil Saraç’ta Başkan Alan’a teşekkür ederek, “Sayın Başkanım öncelikle bize zaman ayırdığınız ve yakın ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ediyorum. Biz sizi ve çalışmalarınızı çok yakından takip ederek kendimize sizi örnek alıyoruz. Aslında tüm sivil toplum kuruluşları için bir stk’nın nasıl yönetilmesi gerektiği noktasında siz bir idolsünüz. Ben öncelikle hizmetleriniz için sizlere teşekkür ediyorum. Sayın Başkanım 7 Ocak tarihinde yapılacak olan Şoförler ve Otomobilciler Odası seçimlerine adayız. 1841 üyemizin oy kullanacağı seçimlerin camiamız ve ilimiz için hayırlı olmasını diliyorum. İfade ettiğiniz gibi bizim önceliğimiz üyelerimizin bir çok sorununa çözüm üretmek ve ilgili mercilere köprü görevi üstlenerek taşımak. Üyelerimizin teveccühü ile emaneti alır isek şeffaf, katılımcı, adil, hesap verebilir ve temsil ettiğimiz camiaya yakışır hizmet vermek istiyoruz. Ben de bu düşüncelerle sürecin hayırlı olmasını diliyor, saygılar sunuyorum” şeklinde konuştu.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 478 defa okundu.
Ekleme Tarihi :18.12.2017 13:47:29
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.