Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

Başkan Alan’ın İstanbul temasları devam ediyor…

 

 Başkan İdris Alan, İstanbul’da ziyaretlerini sürdürüyor. Elazığ’lı hemşehrileriyle bir araya gelen Başkan Alan Elazığ’ın sorunları üzerine ve ilimizin ekonomik, sosyal ve kültürel anlamda daha iyi bir seviyeye ulaşması noktasında temaslarını sürdürdü.

 

Başkan Alan yaptığı açıklamada “İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar ve Meclis üyeleri, Elazığ Dernekler Federasyonu Başkanı Faik İçmeli ve Yönetimi, Final Okulları Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Taşel, Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, Sultanbeyli Kaymakamı Metin Kubilay, Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek’le bir araya gelerek görüş alış-verişinde bulunduk. İlimizin zengin insan kaynağı, ticari geçmişi, yeraltı kaynakları, sosyal, kültürel ve turizm varlıklarının ilimiz ekonomisine katma değeri yüksek bir şekilde nasıl kazandırabiliriz bu konular üzerinde görüşmeler gerçekleştirdik. Günümüzde network dediğimiz olgunun özünde lobi faaliyetleri yer almaktadır. Elazığ dışında yaşayan bürokratlarımız işadamlarımız bu anlamda bizler için son derece önemli olup ilimizin gelecek vizyonunun şekillenmesine, hedeflerimizin gerçekleşmesinde önemli kilit rol üstlenmektedirler. Bu anlamda kendileriyle, hem bürokrat hem işadamlarımızla iletişimimiz her geçen gün güçlenerek artmakta ve temaslarımız devam etmektedir.

Geçtiğimiz ay içerisinde Avrupa’nın en büyük Odası konumundaki İstanbul Ticaret Odası ile Kardeş Oda Protokolü’nü imzalamıştık. Bu kapsamda da çalışmalarımıza hemen start verdik. Kendileriyle ulusal ve uluslararası toplantı, seminerler alım heyetleri ve karşılıklı tarihi kültürel ve sosyal zenginlikleri paylaşımı üzerine çalışmalarımız olacaktır.

İl içinde ve il dışında bu şekilde güçlü ve sadece Elazığ için aynı masa etrafında toplandıktan sonra çözemeyeceğimiz bir sorunun olma ihtimali söz konusu değildir.” Dedi.  

 

Bu haber 506 defa okundu.
Ekleme Tarihi :8.12.2017 16:38:19
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.