Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

 Başkan ALAN’ın Elazığ Yöntem Okulları Ziyareti…

 

Başkan Alan, ilimizde faaliyet gösteren, altyapısı ve öğretim kadrosu itibariyle son derece modern bir okul olan Elazığ Yöntem Okullarını Ziyaret etti. Okul Kurucusu Nedim DURGUNGÜL’le makamında biraraya gelen Başkan İdris ALAN, eğitim sektörünün sorunlarıyla ilgili görüş alışverişinde bulundu.

 

Başkan ALAN yaptığı değerlendirmede “Bu güzide kurumu ilimize kazandıran Sayın DURGUNGÜL’e teşekkür ediyorum. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin böylesine kaliteli bir ortamda yetişmesi ve bu anlamda Odamız üyesi kuruluşlar tarafından ilimize kazandırılan bu okulların gelmiş olduğu seviye bizleri ziyadesiyle memnun etmektedir. Bir iki yıllık bir süre içerisinde ulusal marka okullarımız ve yerel markalarımızla birlikte eğitim sektöründe ilimizde ciddi bir rekabet ortamı oluşmuştur. Anaokulundan Liseye kadar tam donanımlı bir kampüs olarak hizmet veren okullardan birisi olan Elazığ Yöntem Okulları ilimizdeki en iyi okullar arasında yer almaktadır. Ben kendisine bir kez daha teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum.” dedi.

 

DURGUNGÜL yaptığı açıklamada “Yöntem Okulları adına ilimiz ticaret ve sanayisinin çatı kuruluşu Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı olarak sizleri ağırlamaktan duyduğumuz memnuniyeti ifade etmek isterim. İlimiz ticaretinin gelişmesi adına yapmakta olduğunuz çalışmalarınızı yakından takip etmekteyiz. Bizlere sektörümüzle ilgili sorunları paylaşma fırsatı verdiğiniz ve bizleri dinlediğiniz için teşekkür ediyorum.” dedi.

Bu haber 436 defa okundu.
Ekleme Tarihi :30.11.2017 16:53:03
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.