Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 MİDDER’DEN BAŞKAN ALAN’A PLAKET

15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği (MİDDER) Elazığ İl Başkanı Suat Şekerci, Başkan Yardımcısı Hasan Üstündağ ve Dernek Yöneticileri Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek, Başkan Alan’a 15 Temmuz hain darbe girişimine dik duruşu ve sonraki süreçte demokrasi, milli irade ve bağımsız Türkiye değerlerine sahip çıktığı için plaket takdim ettiler.

ALAN: Bu Plaket Bizim İçin Onurdur…

15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği (MİDDER) Elazığ İl Başkanı Suat Şekerci ve Dernek Yönetim Kurulu Üyelerini makamında ağırlayan Başkan Alan, kendisine takdim edilen plaketi almaktan gurur duyduğunu ifade ederek, “Sayın Başkanım ve Değerli Yöneticiler öncelikle nazik ziyaretiniz ve bu çok değerli plaketi şahsıma layık gören sizlere öncelikle teşekkür ediyorum.

15 Temmuz Ülkemiz tarihinin dönüm noktalarından biridir. Bu günün unutulmaması ve her zaman yaşatılarak genç  nesillere iyi anlatılması gerekiyor. MİDDER işte bu amaçla kurulmuş ve çok hızlı bir şekilde bugün ülkemiz geneline yayılmış bir dernektir. MİDDER Elazığ Şubemiz de kuruluşundan bu yana çok değerli hizmetler veriyor. Biz tüm bu çalışmalara yakından şahidiz ve elimizden gelen katkıyı sağlamaya gayret gösteriyoruz. Çünkü ülkemizin yaşamış olduğu bu hain darbe girişimi devletimizin ve milletimizin geleceğine doğrudan müdahale ve ülkenin bölünmez bütünlüğüne yönelik tarihimizde ender görülmüş bir kalkışmaydı. Milletin parasıyla alınan silahlar yine milletimize doğrultulmuş, TBMM bombalanmış ve vatandaşlarımız haince katledilmiştir. Bu yaşananları elbette kabul etmemiz yada sessiz kalmamız mümkün değildi. Darbenin hemen akabinde Valilik önünde toplanarak bu hainliğe karşı durulması ve sağduyu çağrısında bulunduk. Akabinde Sayın Cumhurbaşkanımızın o tarihi çağrısı üzerine biz de tüm üyelerimizi ve halkımızı meydanlara davet ederek, yaklaşık bir hafta boyunca meydanlardan ayrılmadık. Hep sağduyu çağrısında bulunarak demokrasimizin, seçilmiş parlamentomuzun ve milletimizin yanında olduk. Bizim bu gayretlerimizin 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneğimiz tarafından takdir görmesi elbette önemli. Ancak biz gönülden ve Sayın Cumhurbaşkanımızın o çağrısı üzerine meydanları boş bırakmadık. Nazik ödülünüz için teşekkür ediyor, milletimize bir daha böyle acılı günler göstermemesini Yüce Allah (c.c.) niyaz ediyorum ” dedi. 

ŞEKERCİ: Sayın Alan 15 Temmuz’da Dik Durmuştur…

MİDDER Elazığ Şube Başkanı Suat Şekerci’de plaket takdiminde yaptığı değerlendirmede, “Sayın Alan 15 Temmuz darbe gecesinde ve sonrasında meydanları terk etmeyen ve dik duruşu ve yaptığı birbirinden değerli açıklamalarla demokrasinin yanında yer almış ve tüm iç ve dış düşmanlara gerekli mesajları vermiş bir yöneticidir. Sayın Başkanımızın ifade ettiği gibi temel amacı 15 Temmuz’u unutturmadan gelecek nesillere aktarmak olan Derneğimiz Elazığ’daki yapılanmasını Sayın Başkanımızın da çok değerli katkıları ile  hızlı bir şekilde tamamlamıştır. Derneğimiz Elazığ’da kuruluş amacına uygun şekilde hizmetlerini devam ettirecektir. Ben bu düşüncelerle, Derneğimizin vermiş olduğu bu plaketi sonuna  kadar hak eden Sayın Alan’a güzel temenni ve destekleri nedeniyle teşekkür ediyor, saygılarımızı sunuyoruz” şeklinde konuştu.  

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 461 defa okundu.
Ekleme Tarihi :27.11.2017 14:14:52
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.