Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

FKA KASIM AYI YÖNETİM KURULU TOPLANTISI YAPILDI

Fırat Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu toplantısı 21 Kasım 2017 Salı günü Malatya Valisi Ali KABAN Başkanlığında Tunceli’de yapıldı. Toplantıya Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Tuncay SONEL, Bingöl Valisi Ali MANTI, Elazığ Valisi Çetin Oktay KALDIRIM, Bingöl Belediye Başkanı Yücel BARAKAZİ, Elazığ TSO Başkanı İdris ALAN, Tunceli İl Genel Meclisi Başkanı Zülfü KÜLAHCI, Bingöl İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar DEMİR, Elazığ İl Genel Meclisi Başkanı Metin Baki ÖLÇÜCÜ, Bingöl TSO Başkanı Mahmut AYAS, Malatya TSO Başkanı H. Hüseyin ERKOÇ, Tunceli TSO Başkanı Yusuf CENGİZ ve Ajans Genel Sekreteri Mesut ÖZTOP katıldı.

Toplantı öncesinde bir açıklama yapan Ajans Yönetim Kurulu Başkanı ve Malatya Valisi Ali Kaban şunları kaydetti;Fırat Kalkınma Ajansı’nın 2017 yılı Kasım ayı Yönetim Kurulu Toplantısı için Tunceli’de bir aradayız. Geçtiğimiz toplantımızda Ajansımızın 2017 yılı için mali destek programına ilişkin hazırlıkları değerlendirmiş ve Kalkınma Bakanlığı onayına sunmuştuk. Öyle zannediyorum ki önümüzdeki günlerde bu süreç tamamlanacak ve 2017 yılı için mali destek uygulaması başlamış olacaktır. Bugünkü toplantımızda da öncelikle Ajansımızın 2018 yılı çalışma programı ve bütçesine ilişkin hususları değerlendiriyor olacağız. 2018 yılında Ajansımızın yürüteceği faaliyetlerin planlaması ile mali destek programlarına ilişkin değerlendirmelerde bulunacağız.

Bugün ayrıca Ajansın devam eden faaliyetleri ile ilgili konuları da görüşecek, bazı idari konularla ilgili kararlar alacağız. Toplantımızın ve kararlarımızın Ajansımız ve illerimiz için hayırlı olmasını temenni ederim” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 359 defa okundu.
Ekleme Tarihi :22.11.2017 10:01:53
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.