Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ELAZIĞ’IN EV SAHİPLİĞİNDE SİGORTA SEKTÖRÜ

BÖLGE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILACAK

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası tarafından organize edilen Sigorta Sektörü Bölge İstişare Toplantısı 23 Kasım 2017 Perşembe günü saat: 14.00’de Elazığ Dedeman Otelde İstanbul ve bölge illerinde faaliyet gösteren Sigorta Sektör Temsilcilerinin katılımı ile yapılacak.

ALAN: SEKTÖRÜN TÜM SORUNLARI MASAYA YATIRILACAK…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan Sigorta Sektörü Bölge İstişare Toplantısına ilimizde faaliyet gösteren sigorta sektör temsilcileriyle konuya ilgi duyanları davet etti. Başkan Alan toplantı hakkında verdiği bilgilerde, “2017 Temmuz ayı içerisinde Odamıza kayıtlı sigorta sektör temsilcileriyle yapmış olduğumuz bir değerlendirme toplantısında sektörün sorunlarının masaya yatırılarak değerlendirileceği geniş katılımlı bir toplantı yapılması sözünü vermiştik. Uzun süreden beri yapmış olduğumuz hazırlık neticesinde söz konusu istişare toplantısını 23 Kasım 2017 Perşembe günü saat 14.00’da Dedeman otelimizde inşallah gerçekleştireceğiz.

Toplantımıza konuşmacı olarak ve aynı zamanda tespit edilen sorunları ilgili makamlara taşımak ve çözüm bulmak üzere TOBB Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Başkan Yardımcısı ve Antalya TSO Meclis Başkanı Sayın Süleyman Özer, İstanbul Ticaret Odası Sigorta Acenteleri Meslek Komitesi Başkanı Sayın Levent Korkut ile TOBB Sigortacılık Müdürü Sayın Mevlüt Söylemez katılacaklardır.

‘Acenteliğimize Sahip Çıkalım’ sloganı ile yapacağımız Bölge İstişare Toplantısına, Elazığ, İstanbul, Diyarbakır, Malatya, Adıyaman, Bingöl, Tunceli, Batman, Muş, Van ve Mardin illerinde faaliyet gösteren sigorta acenteleri temsilcileri katılacaktır.

Sektörün sorunlarının değerlendirileceği ve çözüm noktalarının istişare edileceği Bölge Toplantımıza tüm sektör temsilcilerini ve ilgilileri bekler, toplantının hayırlara vesile olmasını Yüce Allah (c.c.)’tan niyaz eder, en derin saygılarımı sunarım” değerlendirmesinde bulundu.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 384 defa okundu.
Ekleme Tarihi :21.11.2017 13:49:20
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.