Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

YILDIRIM’A HİZMETLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris ALAN, Adalet Bakanlığı tarafından Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü görevinden Bakanlık Yüksek Müşavirliği görevine getirilen hemşerimiz Enis Yavuz YILDIRIM’a ilimize katkıları ve hizmetleri nedeniyle teşekkür etti.

ELAZIĞ HER ZAMAN DEĞERLİ BÜROKRATLARININ ARKASINDADIR…

Başkan Alan konuya ilişkin değerlendirmesinde, “2013 yılından beri Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü görevini üstün bir başarı ile sürdüren çok değerli hemşerimiz Sayın Enis Yavuz Yıldırım’ın Adalet Bakanlığı tarafından bu görevden alınarak Bakanlık Yüksek Müşavirliği görevine getirildiğini öğrenmiş bulunuyorum.

Mahkeme Kadıya Mülk olmadığı gibi hiçbir makam da elbette kişilere tahsisli değildir. Önemli olan hadise işgal edilen makamın hakkıyla temsiliyle ilgilidir. Devletimize, bürokraside Başsavcı ve daha sonra 4 yılı aşkın bir süre Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü gibi önemli ve çok hassas bir makamda hizmet vermiş olan hemşerimiz Yıldırım bu süre içerisinde İlimiz için de önemli hizmetlere imza atmıştır.

Elazığ Cezaevlerinin bulunduğu kampus alanlarını son derece modern hale getirerek bir çok eksikliklerini tamamlayan Sayın Yıldırım, gerek mahkum, gerekse mahkum yakınları için bir çok hizmeti ilimize kazandırmıştır. Tüm bunlarla birlikte, Türkiye genelinde sayılı fuarlardan birinin yine ilimizde iki yıl süreyle açılmasına vesile olarak ilimiz tanıtımına da katkı sağlamıştır. Örnek ve başarılı bir bürokrat olarak hizmet veren Sayın Yıldırım tüm halkımızın takdirini kazanmış ve hayır dualarını almıştır.

Ben bu vesile ile, Sayın Yıldırım’a halkımız adına tüm bu hizmetleri ve destekleri için teşekkür ediyor, yeni görevinde de başarılar temenni ediyorum” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 490 defa okundu.
Ekleme Tarihi :17.11.2017 15:40:26
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.