Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 BANKACILIK HİZMETLERİ İSTİŞARE EDİLDİ

Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. Elazığ Şubesi Müdürü Ahmet Aytekin ile Gazi Caddesi Şubesi Müdürü M.Bülent Tokgöz, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ettiler.

Bankacılık Hizmetlerinden Üyelerimiz Mağdur Olmadan Yararlansın…

Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. Elazığ Şubesi Müdürü Aytekin ile Gazi Caddesi Şubesi Müdürü Tokgöz’ün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirten Başkan Alan, “İlimizde çok uzun bir zamandan beri hizmet veren Türkiye Finans Katılım Bankasının çok değerli müdürlerini bugün Odamızda ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. Daha önce de çeşitli defalar dile getirmiş olduğum gibi maalesef bölgemizde ve ilimizde bankacılık ve finans sektörü iş dünyasına yeterince yardımcı olmamakta ve batı illerinde olmayan uygulamalar ve şartları zorlaştırmaktadırlar. Biz bu durumdan iş dünyası adına rahatsız olduğumuzu ifade ederek banka tepe yöneticilerinin bu konularda daha hassas davranmalarını özellikle rica etmiştik. Aynı konuda hükümetimizin ve TOBB’nin de serzenişleri var. Bu noktada Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş.nin çok değerli müdürleri bugün bu nezaket ziyaretini gerçekleştirerek iş dünyasına ve Odamız üyelerine ellerinden gelen desteği ve kolaylıkları gösterdiklerini ifade ederek her zaman iş dünyasının yanında yer aldıklarını ifade ederek, bankacılık hizmetleri hakkında bilgiler vermişlerdir. Ben kendilerine duyarlı davranışları ve nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum” dedi.

Bankalar ve İş Dünyası Et ve Tırnak Gibidir…

Ziyarette bir değerlendirmede bulunan Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. Elazığ Şubesi Müdürü Aytekin ile Gazi Caddesi Şubesi Müdürü Tokgöz de Başkan Alan’a göstermiş olduğu ilgi için teşekkür ederek, “Sayın Başkanımızı bugün makamında ziyaret ederek Bankamızın iş dünyasına sağlamış olduğu hizmetler hakkında bilgi vererek istişarelerde bulunduk. Biz iş dünyası ve sektörümüzün et ve tırnak gibi birbirlerine her zaman muhtaç olduğuna inanıyor ve buna göre çalışıyoruz. Elazığ TSO Üyesi tüm işletmeler ve üyelere kapımız sonuna kadar açıktır. Bankacılık hizmetlerimizi en üst düzeyde sunmaya ve destek vermeye hazırız” ifadelerinde bulundular.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 336 defa okundu.
Ekleme Tarihi :7.11.2017 15:10:16
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.