Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ELAZIĞ TSO KASIM AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Kasım ayı Meclis Toplantısı A.Hamit Kaya başkanlığında yapıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Kaya, ülkemizin birlik ve bütünlüğünün her şeyin üzerinde olduğunu vurgulayarak, “Odamız meclisi terörle mücadelede hükümetimizin yanında yer almakta ve kararlı mücadelesini sonu kadar desteklemektedir” dedi.   

Kaya: Önceliğimiz Terörle Mücadele…

Kasım Ayı Meclis Toplantısının açılışını yapan Meclis Başkanı A.Hamit Kaya, Hakkari Şemdinli’de şehit düşen güvenlik güçlerini rahmetle andıklarını belirterek, “Kasım Ayı Meclis Toplantımızı açarken öncelikle hepinize en derin saygılarımı sunuyorum.

Meclis gündem maddelerimize ve toplantımıza geçmeden önce, dün Şemdinli’de bölücü terör örgütü tarafından şehit olan tüm güvenlik güçlerimize rahmet;  başta Türk silahlı kuvvetleri olmak üzere, yakınlarına ve tüm halkımıza  başsağlığı diliyoruz. Meclis olarak başta terör örgütleri olmak üzere tüm işbirlikçi ve destekleyicilerini şiddetle kınadığımızı bir kez daha ifade etmek istiyorum.

İş dünyası olarak, hükümetimizin terörle kararlı mücadelesini sonuna kadar destekliyor, ülkemizin birlik ve bütünlüğünün her şeyin üzerinde olduğunu bir kez daha vurgulamak istiyorum.

Bu toplantımızda 2018 yılı Odamız bütçe görüşmelerini başlatarak inşallah Aralık ayı toplantımızda sonuçlandıracağız. Yine ilimizde kurulması için Valilik, Belediye ve Odamız tarafından başlatılan ikinci OSB çalışmaları ile kısa bir süre sonra hizmete açılacak olan ve Odamızın da ortağı olduğu İŞGEM ortaklık payları hususunu değerlendireceğiz. İlimizin kalkınma ve gelişmesi ve aynı zamanda yatırımlar açısından önemli olan altyapıların sağlıklı bir şekilde kurulması büyük önem taşımaktadır.

Bu noktada Meclisimizin gündemi ilimizin gelecek projeksiyonunu da çok yakından ilgilendirmekte olup, bizlere önemli sorumluluklar yüklemektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Kasım ayı meclis toplantımızın hayırlara vesile olması dileklerimle, katılımınız için teşekkür eder, en derin saygılarımı sunarım” dedi.

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyesi Necmettin Kubilay’ın Yönetim Kurulu Faaliyet Raporunu okumasının ardından serbest kürsü bölümünde Meclis Üyeleri gündeme ilişkin görüşlerini paylaştılar.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 430 defa okundu.
Ekleme Tarihi :6.11.2017 10:49:06
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.