Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 KINAMA VE BAŞSAĞLIĞI

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan Şemdinli’de şehit olan güvenlik güçleri için başsağlığı mesajı yayınladı.

Başkan Alan mesajında; “Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde yağış ve sisli havadan yararlanarak Türkiye'ye sızmak isteyen teröristlerle çıkan çatışmada 7'si asker, 2'si güvenlik korucusu 9 kahraman güvenlik görevlimizin şehit olduğu haberi yüreklerimizi dağlamıştır.

Dost ve müttefikimiz olduğunu iddia eden ve NATO içerisinde yıllarca kader birliği yapmış olduğumuz sözde demokrasi ve insan hakları savunucusu ülkelerin terör örgütlerine dünyanın gözü önünde sağladıkları silah ve mühimmatlarla vatan evlatlarını maalesef şehit vermekteyiz.

Ülkemizin birlik ve bütünlüğünü, demokrasisini, seçilmiş parlamentosunu hedef alarak içte ve dışta her türlü fitne ve terör ile bu milleti sindirmek isteyenler şanlı tarihimizden bihaber olanlardır.

Et ve tırnak gibi bir birine kenetlenmiş bu milleti hiçbir ayrımcı ve fesat asla bölemeyecek ve emeline ulaşmayacaktır. Bu millet ve bu devlet ilelebet payidar kalacaktır.

Bu düşüncelerle, vatanı, bayrağı, namusu ve ezanı için toprağa düşen tüm şehitlerimizin bir kez daha alınlarından öpüyor, Yüce Allah (c.c.)’tan rahmet, yakınlarına ve tüm halkımıza başsağlığı diliyor, yaralılara acil şifalar temenni ediyorum.

Her daim destek ve dualarla arkasında olduğumuz güvenlik güçlerimize mücadelelerinde başarılar diliyor, hükümetimize terörle kararlı mücadelesinde Yüce Allah (c.c.)’tan yar ve yardımcıları olmasını diliyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 326 defa okundu.
Ekleme Tarihi :3.11.2017 13:08:33
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.