Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 TSE EKONOMİ VE SANAYİMİZ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR KURUMDUR

TSE Malatya Bölge Temsilcisi Ersalan YILMAZ, TSE Elazığ Temsilcisi Bahadır AKSOY ve TSE Konya İl Koordinatörü Hasan DEMİRTAŞ, TSE Müşteri İlişkileri Uzmanı Kürşat BACANLI, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris ALAN’ı makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundular.

İşletmelerimiz Standartlara Uygun Üretim Yapmalı…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyesi Necmettin Kubulay le Elazığ TSO Genel Sekreteri M.Mehmet Karabulut’un da katıldığı ziyarette, TSE heyeti çalışmalar ve TSE hizmetleri hakkında Başkan Alan’a bilgiler verdiler. Başkan Alan’da heyete nazik ziyaretleri için teşekkür ederek, TSE’nin ülkemiz için çok önemli bir kurum olduğunu ifade etti.

Alan değerlendirmesinde, “TSE ülkemizin ekonomik hedeflerine ulaşması noktasında kilit bir önem taşıyor. Türkiye’nin ekonomide uzun vadede önünü açacak en önemli mesele yüksek katma değerli ürünler üretmektir. Sanayimizin bu yönde bir değişim yakalamasında en önemli konulardan birisi de standartlardır hiç şüphesiz. Standartlar ve buna bağlı olarak oluşturulan belgeler ürün ve hizmetlerin pasaportu mahiyetindedir. Bu pasaportlar üretici ve sanayicilerimizin uluslararası pazarlara girişine imkân sağlıyor. Standartlar rekabet gücünün temel bileşenleri olan markalaşmanın, kurumsallaşmanın ve yenilikçi üretimin anahtarıdır. Dolayısıyla sanayicilerimizin standartlara uygun üretim yapması, ihracat potansiyelimizi de önemli ölçü de artıracaktır. Bu durum hizmetler sektörümüz için de geçerlidir. Dünya pazarlarında yer almak istiyor isek iş dünyamızın bu kriterleri sağlayacak şekilde üretim ve hizmet üretmesi gerekiyor. TSE bu anlamda gerek bilgilendirme gerekse belgelendirme noktasında özveriyle çalışıyor.

Odamızın da kalite yönetim sistemi TSE tarafından kurulmuş olup, bizler de hizmetlerimizde AB ülkeleri normlarında üyelerimize hizmet sunmaktayız. Kısa bir süre önce yapılan Akredite ve TSE denetimlerinden Odamız yine başarıyla çıkarak kalite yolculuğunu sürdürmeye devam etmektedir. Ben bu düşüncelerle ziyaretiniz için teşekkür ediyor, TSE ile işbirliğimizin artarak devam edeceğini ifade etmek istiyorum “ şeklinde konuştu.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 411 defa okundu.
Ekleme Tarihi :27.10.2017 10:54:51
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.