Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

Başkan Alan, SP İl Başkanı Hacıbekiroğlu ile Ülke Gündemini Değerlendirdi

 

Saadet Partisi (SP) Elazığ İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu ve parti yöneticileri Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Alan ve Hacıbekiroğlu ülke gündemine dair istişarelerde bulundular.

 

Saadet Partisi Önemli Bir Geleneğin Devamıdır…

Ziyarette bir değerlendirmede bulunan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, “Saadet Partisi Milli Görüş geleneğinin siyasi partisi olarak ülkemize hizmetlerini devam ettirmektedir. Sayın Hacıbekiroğlu’da ilimizde siyasi bir lider ve kanaat önderi olarak hizmetlerini devam ettirmektedir. Bugün bizleri ziyaret ederek ülke gündemine dair görüş alışverişinde bulunduk. Tespit ve endişeleri elbette daha iyi bir gelecek ve halkımızın huzuruyla ilgili. Ben nazik ziyareti ve kurultay daveti için kendilerine sonsuz teşekkür ediyor, başarılarının devamını Yüce Allah (c.c.)’tan niyaz ediyorum” dedi.

 

29 Ekim Kurultayına Davet…

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu da kendilerine gösterilen yakın ilgi nedeniyle Başkan Alan’a teşekkür etti. Hacıbekiroğlu ziyarette yaptığı açıklamada, “29 Ekim 2017 tarihinde Elazığ Hilton Otelinde saat:13.30’da SP Genel Başkanımız Sayın Temel Karamollaoğlu’nun da katılımı ile 6. Olağan Genel Kurul Toplantımızı yapacağız. Ülkemiz gündeminin de değerlendirileceği bu kurultaya ilimizde sivil toplum kuruluşlarının başında gelen Elazığ TSO Başkanı Sayın İdris Alan’ın da katılımını bekliyoruz. Bu ziyaretimizde hem ülke gündemini değerlendirdik hem de Sayın Başkanımızı Kurultayımıza davet etme fırsatı bulduk. Sayın Başkanımız bizleri çok yakın ve sıcak bir ilgiyle karşılamıştır. Kendilerine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar temenni ediyoruz” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 592 defa okundu.
Ekleme Tarihi :17.10.2017 15:05:34
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.