Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 DİRİLİŞ AVM ELAZIĞ’IN HİZMETİNDE

 

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Elazığ TSO Meclis Üyesi Sinan Perdeci ve ortakları tarafından Zübeyde Hanım Caddesi üzerindeki Diriliş AVM’nin açılışı gerçekleştirildi.

 

Elazığ’a Hayırlı Olsun…

Diriliş AVM’nin açılışına, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı  İdris Alan, Elazığ TSO Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Elazığ Sebze Hali Dernek Başkanı Resul Kırılmaz, AVM ortakları, işadamları ve vatandaşlar katıldı.  Zübeyde Hanım Caddesi (Valilik karşısı) üzerinde bulunan Diriliş AVM’nin açılışını yapan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, “Odamız Meclis Üyesi Sayın Sinan Perdeci ve ortakları tarafından bugün ilimize çok nezih bir ortamda hizmet verecek olan Diriliş AVM’nin açılışını gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Kaliteden ödün vermeyen ve fiyat rekabeti konusunda son derece avantajlar sunun Diriliş AVM inanıyorum ki , tüm vatandaşlarımızın çok yoğun bir ilgisini görecek ve Elazığ’dan kazandığını yine bu şehre yatırım olarak yapan iş adamlarımız yeni marketlerle bu hizmeti yaygınlaştıracaklardır. Ben bu düşüncelerle işletmenin ilimize hayırlı olmasını diliyor, Sayın Perdeci ve ortaklarına hayırlı bol kazançlar diliyorum” dedi.

Açılışta bir değerlendirmede bulunan işletme sahiplerinden Sinan Perdeci de uzun yıllardan beri sebze halinde ticaretle uğraştıklarını ifade ederek, Elazığ’da kazandıklarını yine bu şehre yatırım olarak yapmanın huzuru içinde olduklarını belirterek, Başkan Alan ve açılışa katılanlara teşekkür etti.

 

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 701 defa okundu.
Ekleme Tarihi :16.10.2017 14:45:03
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.