Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 TÜRK İŞ DÜNYASI ÖNEMLİ BİR KAYIP VERMİŞTİR

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Yıldırım Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mehmet Yıldırım’ın ani vefatından büyük üzüntü duyduğunu ifade ederek, “Türk iş dünyası büyük bir kayıp vermiştir” dedi. 

BÜYÜK ÜZÜNTÜ İÇİNDEYİZ…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan yayınladığı başsağlığı mesajında, “İlimizin ve ülkemizin en önemli ihracatçı kuruluşlarından biri olan Yıldırım Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Mehmet Yıldırım’ın Mudanya’da ani bir kalp krizi sonucu vefat etmiş olduğu haberini çok büyür bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Holding bünyesindeki Elazığ Ferrokrom Tesisleri ilimizin ve ülkemizin en önemli ihracatçı kuruluşlarının başında gelmekte olup aynı zamanda ülkemizin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında yer almaktadır. Bu tesisi özelleştirme kapsamında alarak dünyanın sayılı işletmelerinden biri haline getirerek gerek istihdam gerekse ihracat ile ilimiz ve ülkemiz ekonomisine çok değerli hizmetler ve katıkla sağlayan Sayın Yıldırım 52 yaşında kalp krizi sonucu vefat etmiştir. Türk iş dünyasının bu acı kaybından çok büyük bir üzüntü duyduğumu ifade etmek istiyorum.

Bu düşüncelerle, başta Yıldırım ailesine, Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası camiasına ve tüm çalışanlarına başsağlığı ve sabır diliyor, merhuma Yüce Allah (c.c.)’tan rahmet diliyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 574 defa okundu.
Ekleme Tarihi :15.10.2017 15:13:39
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.