Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ALAN, ASKON ÜYELERİYLE BULUŞTU…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Elazığ ASKON Şubesini ziyaret ederek Başkan Yakup Baş ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya geldi. Toplantıda bir değerlendirmede bulunan ASKON Başkanı Yakup Baş, iş dünyası olarak Başkan Alan’ın çalışmaları ve girişimlerinden memnun olduklarını belirterek, her zaman yanında yer alacaklarını ifade etti.

STK’LARLA İŞBİRLİĞİNİ ZİRVEYE ÇIKARACAĞIZ…

ASKON üyeleriyle yapılan istişare toplantısında bir değerlendirmede bulunan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Elazığ TSO’da yeni denemde STK’larla işbirliği ve müşterekliği zirveye çıkarmayı hedeflediklerini belirtti. Başkan Alan değerlendirmesinde, “Çok değerli ASKON Başkanı ve yönetim kurulu üyelerine öncelikle bugün bu nazik kabul ve ilgileri nedeniyle teşekkür ediyorum. İlimizde her biri kendi alanında önemli hizmetler ve çalışmalar yapan çok sayıda değerli sivil toplum kuruluşumuz var. Bu kuruluşlarımızın çalışmaları çoğu zaman yeterli ilgiyi göremediğinden istenilen başarıya ulaşamıyor. Bu nedenle Yüce Allah (c.c.) nasip eder 21 Ekim sonrasında yeniden başkanlığa seçilirsek çok güçlü bir yönetim ile ilimizdeki tüm sivil toplum kuruluşlarımızla işbirliğini zirveye çıkararak ortak akılla hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Ben bugüne kadarki süreç içerisinde bize her zaman destek olan ASOK Başkanımız ve değerli üyelerine göstermiş oldukları güven için teşekkür ediyor, sürecin hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

BAŞKAN ALAN’IN YAPTIKLARI YAPACAKLARININ TEMİNATIDIR…

ASKON Elazığ Şube Başkanı Yakup Baş’ta, Başkan Alan’ın ziyaretinden onur duyduklarını ifade ederek, “Sayın Başkanım yeni dönemde sivil toplum kuruluşları ile olan ilişkileri zirveye taşıyarak müşterek çalışma hedefinizi sonuna kadar desteklediğimizi bilmenizi istiyoruz. Zaten yaklaşık 2,5 yıllık hizmet döneminiz içerisinde bunu kanıtlamış bir kişisiniz. Ülkemizin en zor günleri olan bu hizmet döneminiz içerisinde iş dünyamız ve tüm halkımıza yönelik tüm girişim ve gayretlerinizi hep takdirle karşıladık ve yanınızda yer aldık. Bundan sonraki süreç içerisinde de aynı duruşumuzu devam ettireceğiz. Çünkü yaptıklarınız yapacaklarınızın teminatı olmuştur. Ben de ilimiz ekonomi, sanayi ve sosyal hayatı için çok önemli bir kurum olan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinin hayırlara vesile olmasını diliyor, sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 549 defa okundu.
Ekleme Tarihi :13.9.2017 11:01:09
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.