Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

BAŞKAN ALAN TÜMSİAD ÜYELERİYLE BİRARAYA GELDİ

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Tüm Sanayiciler ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Elazığ Şubesi Başkanı Mahir Sönmez ve Dernek Üyeleriyle bir araya geldi.

ORTAK AKILLA HİZMET VERMEYE TALİBİZ…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, TÜMSİAD Başkanı Mahir Solmaz ve Dernek Üyeleriyle TÜMSİAD Elazığ Şubesinde bir araya geldi. Yapılan istişare toplantısında bir değerlendirmede bulunan Başkan Alan, Elazığ’a ve iş dünyasına hizmette ortak aklı ön plana çıkarmak istediklerini ifade etti. Alan değerlendirmesinde, “Sayın Başkanım ve çok değerli TÜMSİAD Üyeleri öncelikle bugün sizlerle birlikte olmaktan duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum. TÜMİAD gibi değerli bir sivil toplum kuruluşunu ilimize kazandıran ve bugüne kadar hizmet veren tüm başkan ve yönetim kurullarını saygıyla anıyorum. TÜMSİD Elazığ Şube Başkanı rahmetli Hakan Aslan’ı da bir kez daha burada rahmetle anıyorum. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı olarak 2.5 yıllık süre içerisinde hep ortak aklı ön plana çıkararak ben değil biz olmak için mücadele ettim. İnşallah Odamız da yeni dönemde bu misyonumuzu devam ettirerek sizin gibi çok değerli sivil toplum kuruluşlarımızla birlikte Elazığ’a hizmet vermek istiyoruz. Allah (c.c.) nasip eder ise, yeni dönemde hep birlikte kaldığımız yerden iş dünyası ve ilimizin her sorunun çözümüne ciddi katkılar sağlamak için mücadelemizi kaldığımız yerden sürdüreceğiz. İlimizde il başkanlığı yapmış, iş dünyasının sorunlarına vakıf olan Sayın Başkan TÜMSİAD gibi önemli bir STK’da çok daha başarılı çalışmalara imza atacaktır. Bu düşüncelerle, Bugüne kadar bana vermiş olduğunuz destek ve duyduğunuz güven için teşekkür ediyor, Odamızdaki seçim sürecinin iş dünyamıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

 

SABIRSIZ ELAZIĞLIYI AĞIRLAMAKTAN MUTLULUK DUYUYORUZ…

TÜMSİAD Elazığ Şube Başkanı Mahir Sönmez de konuşmasına Başkan Alan’ı ağırlamaktan duydukları mutluluğu dile getirerek başladı. Sönmez konuşmasında, “Bugün TÜSİAD olarak ‘Sabırsız Elazığlıyı’ ağırlamaktan büyük bir mutluluk ve onur duymaktayız. Sayın Alan bugün kadar başkan olarak yaptıkları yapacaklarının teminatı olmuştur. Elazığ’ın başta Cazibe Merkezleri olmak üzere teşviklerde 6. Bölge desteklerinden yararlanması hususundaki cesur ve dik duruşu Elazığ halkının takdirini kazanmıştır. Biz iş dünyasının içerisinde yer alan bir STK olarak ekonominin ve iş dünyasını çatı örgütü olan Elazığ TSO ile birlikte yeni dönemde çok daha aktif ve müşterek çalışmalar ve projeler uygulamak istiyoruz. Bu noktada Sayın Başkanın ben değil biz anlayışı bizim için çok değerlidir. Ben de seçim sürecinin ilimize hayırlı olması temennisiyle, Sayın Başkanımızın her zaman yanında yer aldığımızı ifade ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

BAŞKAN ALAN’A ŞİLT TAKDİM EDİLDİ…

Yapılan konuşmaların ardından TÜMSİAD Başkanı Mahir Sönmez ve Yönetim Kurulu Üyeleri Başkan Alan’a ‘Vatana Diklenmeden Dik Duranlara’ yazılı bir şilt takdim ettiler.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 630 defa okundu.
Ekleme Tarihi :12.9.2017 16:28:07
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.