Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

NEŞELİ AYAKLAR ANAOKULU ZİYARETİ

İlimizde faaliyetlerini sürdüren Neşeli Ayaklar Anaokulu Yöneticisi Gülşen Aydın ile Sosyal Hizmetler Uzmanı Taylan Kaya, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ettiler.

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyesi Mesut Sağlampınar’ın da hazır olduğu ziyarette bir değerlendirmede bulunan Başkan Alan, “İlimizde özellikle okul öncesi eğitimde çok önemli hizmetler verdiğine şahit olduğumuz Neşeli Ayaklar Anaokulu Yöneticisi Sayın Aydın ile Uzman Sayın Kaya’nın ziyaretinden duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Son derece önemli bir sorumluluk isteyen ve aslında biraz da gönül işi olan Anaokulu işletmeciliği noktasında güzel çalışmalara imza attıkları için tebrik ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

Neşeli Ayaklar Anaokulu Yöneticisi Gülşen Aydın da Başkan Alan’a teşekkür ederek, “Sayın Başkanım aile olarak farklı iş kollarında Elazığ TSO’da uzun yıllardan beri üye olarak bulunmaktayız. Sizlerin iş dünyası için çalışmalarınıza yakından şahidiz. Bizler de sizi ziyaret ederek hizmetleriniz nedeniyle teşekkür etmek istedik. Bu vesile ile, yaklaşan seçim sürecinin Odamıza, ilimize ve sizlere hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası 

Bu haber 500 defa okundu.
Ekleme Tarihi :7.9.2017 15:26:07
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.