Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

 

ALBAY ÇAKIRCIOĞLU’NDAN İADEYİ ZİYARET

Elazığ İl Jandarma Alay Komutanı Albay Necip Çakırcıoğlu’ndan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’a iadeyi ziyaret.

Çakırcıoğlu: Halkımızın Emrindeyiz…

İl Jandarma Komutanı Albay Necip Çakırcıoğlu 2017 Temmuz ayı içerisinde Elazığ da göreve başlamasının ardından kısa bir süre önce Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Alan’ın kendisini makamında ziyaret ederek başarılar dilediğini ifade ederek, bugün iadeyi ziyaret gerçekleştirdiklerini söyledi. Çakırcıoğlu ziyarette yaptığı değerlendirmede, “Sayın Başkanım ziyaretinde iş dünyası ve Elazığ halkı olarak her zaman jandarma ve tüm emniyet güçlerinin yanında yer aldıklarını ve bu anlayışlarının devam edeceğini ifade etmişlerdir. Elazığ halkı gerçekten her zaman devletinin yanında yer almıştır. Bunu yakından görüyorum. Ben bu ziyareti geciktirmeden hem Sayın Başkanımıza hem de onun vesilesiyle tüm iş dünyası ve halkımıza bizlere göstermiş oldukları ilgi ve destek için bir kez daha teşekkür etmek istedim. Jandarma olarak her zaman halkımızın huzur ve güvenliği için üstlenmiş olduğumuz görev aşkı ile hizmetimizi sürdüreceğimizi ifade ediyor, Tüm halkımızın mübarek Kurban Bayramını şimdiden tebrik ediyorum” dedi.

Alan: Jandarma Huzur ve Güvenin Teminatıdır…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’da İl Jandarma Komutanı Albay Necip Çakırcıoğlu’na nazik ziyareti için teşekkür ederek, “Jandarma teşkilatı 178 yılı aşkın bir süreden beri bu toplumun ortak değeri güven ve kalesi olmuştur. Sayın Çakırcıoğlu halkla iç içe, tüm toplum kesimleriyle yakın diyalog ve iletişim halinde hizmet vererek bu köklü ve gurur kaynağımız kuruma önemli hizmetler veren değerli bir komutanımızdır. Ben kendisine bu nazik ziyareti için bir kez daha teşekkür ediyorum.  Sayın Komutanımın ve şahsında tüm Jandarma teşkilatımızın bayramlarını kutluyor; kazasız belasız, huzurlu ve sağlıklı nice bayramlar diliyor, en derin saygılarımı sunuyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 592 defa okundu.
Ekleme Tarihi :24.8.2017 17:04:10
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.