Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

SU ÜRÜNLERİ SEKTÖR TEMSİLCİLERİNDEN BAŞKAN ALAN’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ…

Keban ve Karakaya Baraj Gölleri üzerinde su ürünleri sektöründe iştigal eden sektör temsilcileri Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek sektörün sorunlarının çözümüne yönelik girişim ve çalışmaları nedeniyle teşekkür ettiler…

Sektörün Sorunları Yerinde Tespit Edildi…

Keban Ak Parti İlçe Başkanı Ömer Kaya, Ak Parti Keban İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Fethi Doğan ve İhsan Erdem Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek sektörün sorunlarının çözümüne yönelik girişimleri nedeniyle teşekkür ettiler. Ziyarette bir değerlendirmede bulunan Ak Parti Keban İlçe Başkanı Ömer Kaya, “Bugün Sayın Başkanımız İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek Keban ve Karakaya Baraj Gölü üzerinde faaliyette bulunan bizim gibi çok sayıda işletmenin sorununun çözümü noktasında göstermiş olduğu gayret ve hızlı çözüm için teşekkür etmek istedik. Sayın Başkanımızın ilçemizi ziyareti ve sektör temsilcileriyle bir araya gelmesinin ardından aynı hafta içerisinde Sayın Valimizle ve ilgili tüm kurumlarla sektörün sorunlarının yerinde tespiti için gün boyunca çalışmalar ve ziyaretler gerçekleştirilmiştir. Biz Sayın Başkanımıza sektör adına teşekkür ve şükranlarımızı arz ediyoruz. Sektöre çok büyük bir destek veren Sayın Valimizi de ilimize dönüşlerinde ziyaret ederek teşekkür edeceğiz” değerlendirmesinde bulundu.

Su Ürünleri Adeta Bir İkinci OSB’dir…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Alan’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Ben öncelikle kısa bir süre önce yapılan Ak Parti Keban İlçesi seçimlerini yeniden kazandığınız için sizleri kutluyor ve başarılar diliyorum. Sektörün sorunlarının tespiti ve çözümü için sizlerin yakın destek ve gayretleri olmuştur. Sayın Valimizin sektörün sorunlarını yerinde tespiti için yapmış olduğu program çok değerli bir girişim olmuştur. Bugün ihracat, üretim ve istihdam açısından adete ilimizin ikinci OSB’si konumunda olan su ürünleri sektöründe alabalık dışında somon balığı ve diğer su ürünleri yetiştiriciliği ile Elazığ bu konuda çok önemli bir noktaya gelecektir. İlimizin mevcut su potansiyelini iyi kullanması açısından sektörün olmazsa olmazı olan altyapının iyileştirilmesi noktasında Sayın Valimizin girişimleriyle önemli bir mesafe kat edildi. Biz bundan sonra sektörün önünün açıldığına inanıyoruz. Elazığ ekonomi ve sanayisi içerisinde çok önemli bir değer ifade eden su ürünleri sektörünün yeni bir döneme girdiğini ifade etmek istiyorum. Bu düşüncelerle, çok değerli sektör temsilcilerimize teşekkür ediyor, her zaman yanlarında olduğumuzu ifade etmek istiyorum” şeklinde konuştu.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 556 defa okundu.
Ekleme Tarihi :23.8.2017 13:43:04
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.