Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

BAŞKAN ALAN’DAN OSB BAŞKANI ÖZTÜRK’E ZİYARET…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Suat Öztürk ve OSB Yönetim Kurulu Üyesi İzzet Özen’i ziyaret ederek, OSB ve il ekonomi ve sanayisi hakkında görüş alışverişinde bulundu…

SAYIN ÖZTÜRK İLİMİZİN KANAAT ÖNDERLERİNDENDİR…

Başkan Alan ziyaret hakkında yaptığı değerlendirmede, “Sayın Öztürk, Elazığ TSO’da çeşitli görevlerden sonra 1994-2009 döneminde 15 yıl süreyle Oda Başkanlığı görevinde bulunmuş ve bu şehrin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine çok önemli katkılar sağlamıştır. İlimizin çok önemli kanaat önderlerinden biri olan Sayın Öztürk’ü ziyaret ederek, başta OSB olmak üzere ilimiz ekonomi ve sanayi hakkında görüş alışverişinde bulunduk. İlimizin ikinci OSB ihtiyacını görüşerek çalışmaların hızlandırılması ve ilimiz için yatırımların cazip hale gelmesi noktasında bu önemli altyapının bir an önce Elazığ’a kazandırılması noktasında fikir birliği içinde olduğumuzu gördük. Sayın Öztürk, bilgi ve tecrübelerinden sürekli istifade edilmesi gereken ilimizin çok önemli bir değeridir. Kendisine göstermiş olduğu ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum” dedi.

ELAZIĞ TSO ÖNEMLİ BİR KURUMDUR…

Elazığ OSB Başkanı Suat Öztürk de ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Sayın Alan, Oda Başkanı olduktan sonra sürekli bizlerle iletişim ve diyalog içinde olmuştur. Kendisinin Elazığ ve iş dünyası için bir şeyler yapma gayreti ve sürekli arayış içinde olması takdire şayandır. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ilimiz ve iş dünyamız açısından önemli bir kurumdur. Dolayısı ile iyi temsil edilmesi önem taşımaktadır. Sayın Başkanın özellikle OSB’de yapılacak yatırımların 6. Bölge desteklerinden istifade etmesi için canlı yayın esnasında Sayın Başbakana olan talebi tüm iş dünyasında takdir görmüştür. Sayın Başkanın bu girişimi sayesinde ilimiz OSB’deki yatırımlar daha da cazip hale gelmiştir. Sayın Başkanın bu girişimi sonrasında ilimizde ikinci bir OSB ihtiyacı oluşmuştur. Özellikle Cazibe Merkezleri Programı doğrultusunda bu yıl yapılan ilk çağrı döneminde 330 civarında başvuru olduğunu gördük. Dolayısı ile bu yoğun yatırımcı ilgisine cevap vermek için bu altyapıların oluşmasını önemsiyoruz. Bu düşüncelerle Sayın Alan’a ziyareti ve göstermiş olduğu ilgi nedeniyle teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 744 defa okundu.
Ekleme Tarihi :22.8.2017 16:59:04
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.