Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

BAŞKAN ALAN’DAN 18 AĞUSTOS TERÖRÜNE KINAMA 

PKK terör örgütünün geçtiğimiz yıl Elazığ Emniyet Müdürlüğü’ne yönelik düzenlediği hain terör saldırısının birinci yıl dönümü dolayısıyla bir kınama mesajı yayınlayan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris ALAN, birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi hedef alan bu alçak saldırıların asla amacına ulaşamayacağını söyledi.

ALAN mesajında: “18 Ağustos 2016 tarihinde hain terör örgütü PKK tarafından Elazığ Emniyet Müdürlüğümüze bomba yüklü araçla hain bir saldırı düzenlenmiş ve saldırıda 3 kahraman polis evladımız şehit olmuştur. Öncelikle ben bu kahraman şehitlerimizi bir kez daha rahmet anıyor, kederli ailelerine bir kez daha başsağlığı ve sabır diliyorum.

Emniyet müdürlüğümüze yönelik haince ve kalleşçe düzenlenen bu terör saldırısı da tıpkı diğer terör saldırılarında olduğu  gibi ülke bütünlüğümüzü, iç huzurumuzu, milli birlik ve beraberlik içerisinde oluşumuzu hedef almıştır. Ancak o terör örgütleri şunu çok iyi bilsinler ki hepimiz tek ses, tek yürek, bir ve diri olmaya devam edeceğiz. Ülkemizi, bayrağımızı, vatanımızı ve milletimizi canımız pahasına koruyarak kimsenin bu topraklarda kirli oyunlar oynamasına izin vermeyeceğiz” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 510 defa okundu.
Ekleme Tarihi :18.8.2017 14:59:53
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.