Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARIMIZIN GÜÇLENMESİNİ İSTİYORUZ…

Palu Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Fadıl Ülgen ve Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek başarılar dilediler…

ALAN: PALU’NUN KÜLTÜRÜMÜZDE ÖNEMLİ BİR YERİ VAR

Palu Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ülgen ve beraberindekileri Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyesi Fethi Ahmet Yılmaz ile birlikte makamında ağırlayan Elazığ TSO Başkanı Alan, Palu ilçesinin ilimiz ve Ülkemiz tarih ve kültür hayatında çok önemli bir yeri olduğunu ifade etti. Başkan Alan ziyarette yaptığı değerlendirmede, “Ülkemizin ve ilimizin tarih, kültür, siyaset, ekonomi ve manevi hayatında çok önemli bir değer olan Palu ilçemizin gerek tanıtımı gerekse sorunlarının ilgili makamlara taşınmasında Palu Kültür ve Dayanışma Derneğimiz çok değerli hizmetler ve çalışmalar yapıyor. Ben öncelikle Sayın Başkanımızı ve şahsında tüm yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyorum. Biz sivil toplum kuruluşlarımızın gerek beşeri gerekse fiziki altyapısı ile güçlenmesi ve daha etkili hizmetler vermesini arzu ediyoruz. Palu Derneğimiz bu anlamda gönüllülük esasıyla aktif bir sivil toplum kuruluşu olarak dikkat çekmektedir. Yörenin bir insanı olarak ve Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı olarak kendilerinin her zaman yanında olduğumu bir kez daha ifade etmek istiyorum. Bu düşüncelerle nazik ziyaretleri nedeniyle teşekkür eder, tüm hemşerilerime kalbi selam ve mehabetlerimi sunarım” dedi.

ÜLGEN’DEN BAŞKAN ALAN’A TEŞEKKÜR

Palu Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Fadıl Ülgen de başkan Alan’a teşekkür ederek, “Sayın Başkanım sizlerin bölgemiz ve ilimiz için çok değerli çalışmalar ve hizmetler verdiğinize şahidiz. Sadece Palu’ya değil tüm ilçelerin kalkınma ve gelişmesi noktasındaki gayretlerinizi de takdir ediyoruz. Şişe Cam Fabrikasının ülkemizde ve yurt dışındaki bir çok tesisinde üretim müdürü olarak görev yapmış Makine Mühendisi hemşehrimiz Sayın Lütfü Keke ile birlikte sizleri ziyaret ederek, ilimizde bu alanlarda yapılacak olan yatırımlara Sayın Keke’nin bilgi ve tecrübesinden istifade edebileceğinizi ve tanışma maksadıyla buradayız. Yöremizin tanıtımı ve geleneklerimizin yaşatılması ile birlikte ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik kalkınma ve gelişmesine bizlerde katkı sağlamak için sizlerin her zaman yanınızda yer alacağımızı belirtir, göstermiş olduğunuz yakın ilgiye teşekkür ederim” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 823 defa okundu.
Ekleme Tarihi :15.8.2017 12:01:48
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.