Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Koşusu’nu 

MY HEART kazandı

 

14 Ağustos Pazartesi günü Elazığ Hipodromu’nda gerçekleştirilen Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Koşusu’nu (KV-7) Bülent Demir’in MY HEART(a.a. Cuvee – Regal Ballerina / SKY CLASSIC) isimli safkanı, jokey Ferit Yardımcı ile kazandı.

 

KUPA KOŞUSUNDA 11 AT YARIŞTI

3+ yaşlı 11 safkan İngiliz safkanının kum pistte 1200 metre  mesafede birincilik mücadelesi verdikleri koşuda ikinciliğini KARA MAHMUT (Sports Hero – Rafia / RAMADAN) elde ederken, DELİ NUSRET (Medya – Sezenay / DISTINCTLY NORTH) üçüncü, SAWYER (Dai Jin – Lunarat / ROYAL ABJAR) da dördüncü oldu. Koşuyu kazanan için bitiriş derecesi 1.16.25olurken farklar 4 boy – ½ boy – 3 boy şeklinde sonuçlandı.

 

KUPAYI BAŞKAN ALAN TAKDİM ETTİ

Koşuyu kazanan atın sahibi adına Haluk Akyıldırım’a kupayı Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan verdi. Şeref tribününde gerçekleştirilen törende, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yusuf Zeki Kılışçı koşuyu kazanan safkanın jokeyi Ferit Yardımcı’ya altın verirken, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Feti Yılmaz da Elazığ Hipodrom Müdürü Erdoğan Temiz’e günün anısına çiçek takdim etti.

 

ELAZIĞ TSO KOŞUSU 11. KEZ YAPILDI

TJK tarafından geleneksel hale getirilen Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Kupası Koşusu bu yıl 11. kez yapıldı. Başkan Alan TJK Yönetim Kuruluna teşekkür ederek, “Ülkemizin doğa güzelliği bakımından en dikkat çeken hipodromlarından biri Elazığ’da yer almaktadır. Hipodrom ilimiz turizm ve kültür hayatına ve tanıtımına çok ciddi katkılar sağlamaktadır. Bu yıl 11.si gerçekleştirilen koşu TRT ekranlarından canlı olarak yayınlanmıştır. Ben başta TJK Yönetim Kurulu olmak üzere yarışlara katılan tüm at sahiplerine, jokeylere ve yarış severlere teşekkür ediyor, bu güzel kültür ve sosyal faaliyetin uzun yıllar devam etmesi temennisiyle saygılar sunuyorum” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 789 defa okundu.
Ekleme Tarihi :15.8.2017 10:59:46
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.