Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 DOĞRU BAŞKAN ALAN’I ZİYARET ETTİ

QNB Finansbank Elazığ Şube Müdürü Hüseyin Necmi Doğru Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek, ilin ihracatı, KGF ve bankacılık hizmetleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.

ALAN: 2016 Yılına Göre Ciddi Bir Toparlanma Sözkonusu…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Doğru’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “2016 yılında ülkemizde yaşanan darbe teşebbüsü ve sonrasında yaşananlar her ülkenin kaldırabileceği yük değildir. Bu süreçte uluslar arası kredi derecelendirme kuruluşları ülkemizin görünümü noktasında hep olumsuz ve karamsar tablolar ortaya koymuştur. Tüm bu gelişmelere rağmen Türk özel sektörü tarihte eşi benzeri görülmemiş bir şekilde işine dört elle sarılmaya devam etmiş ve yıl sonu itibarı ile büyüme rakamları yüzde 5’ler seviyesinde gerçekleşmiştir. Bu olumlu tablo 2017 yılının 7. Ayı sonunda da kendini göstermiştir. Elazığ’a baktığımızda ise geçen yılın toplam ihracat rakamın yakın bir oranı ilk 7 ayda gerçekleştirmiştir. İlimizde yaklaşık 58 işletmemiz bu yılın ilk 7 aylık diliminde toplam 215 milyon ABD doları ihracat yapmıştır. Bu rakamın tarihi bir rekorla inşallah yıl sonu itibarı ile 400 milyon Dolar’a ulaşmasını bekliyoruz. Yine Odamızın girişimleriyle Oda bünyesine açılan Kredi Garanti Fonu (KGF) iş dünyasının yoğun ilgisini görmektedir. Benim öncelikle siz finans ve bankacılık sektör temsilcilerinden ricam kredi noktasında size yapılan başvuruları mutlak suretle KGF üzerinden değerlendirerek üyelerimize yardımcı olmanızdır. Nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyor, başarılı çalışmalar temenni ediyorum” dedi.

DOĞRU: İş Dünyasının Yanında Yer Almaya Devam Edeceğiz…

QNB Finansbank Elazığ Şube Müdürü Hüseyin Necmi Doğru da Başkan Alan’a göstermiş olduğu ilgi nedeniyle teşekkür etti. Doğru banka olarak her zaman iş dünyasının yanında yer almaya devam edeceklerini ifade ederek, “Sayın Başkanım, Oda bünyesinde faaliyete geçirmiş olduğunuz KGF önemli bir hizmet olmuştur. Biz bankacılık sektörü olarak iş dünyasının bu kurum üzerinden işlemlerini yaparak mağdur olmamalarına ifade ettiğiniz gibi büyük özen gösteriyoruz. Ayrıca ilimizin ihracatta göstermiş olduğu yüksek performans bizleri mutlu etmektedir. İnşallah beklentileriniz doğrultusunda yıl sonu hedeflerine ulaşacaktır. Ben bu düşüncelerle tüm girişim ve çabalarınız için sizleri kutluyor, başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 545 defa okundu.
Ekleme Tarihi :4.8.2017 15:23:23
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.