Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 İNŞAAT MALZEMECİLERİ SİTESİ KURULMASI TALEBİ

Elazığ İnşaat Malzemecileri Derneği Başkanı Ali Şinik ve Dernek yöneticileri Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek sektörün gelişimi için önemli bir ihtiyaç haline gelen İnşaat Malzemecileri Sitesinin bir an önce kurulması talebinde bulundular…

SEKTÖREL SANAYİ SİTELERİ İLİMİZ İÇİN ACİL İHTİYAÇTIR…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyesi F.Ahmet Yılmaz'ın da hazır bulunduğu toplantıda bir değerlendirmede bulunan Başkan ALAN, “Sayın Başkanım ve çok değerli dernek üyeleri ilimizin kalkınma ve gelişmesi aynı zamanda sektörel sorunların tespiti ve çözümü noktasında bugün çok önemli bir hususu birlikte istişare ediyoruz. Öncelikle şunu ifade etmek istiyorum ilimizin modern bir şehir görünümüne kavuşması, şehir içi trafik sorunun rahatlamamsı, sektörlerin gelişmesi ve istihdamın artması noktasında ilimizde çok ivedi şekilde sektörel sanayi sitelerine ihtiyaç vardır. Biz hazırlamış olduğumuz ve başta Elazığ Belediyesi olmak üzere ilgili kurumlara vermiş olduğumuz raporlarda bu konuyu hep öncelikli hale getirdik. Elazığ Belediyemiz çok güzel bir çalışma ile Elazığ Oto Galerileri Sitesini kurarak Elazığ’a önemli bir değer kattı. Şimdi değer sektörler için de bu çalışmaların devamı gerekiyor. İnşaat malzemeleri sektörü çok yoğun trafik işgal eden ve dar yol ve sokak içlerinde yapılabilecek bir iş kolu değildir. Bu nedenle geniş ve rahat alanlarda hem şehir trafiğinin rahatlaması hem de sektörün gelişmesi noktasında modern bir sanayi sitesine ihtiyaç olduğu konusunda sizlerle hem fikirim. Odamız gerek sektörel gerekse üyelerin birebir her sorunu ile yakından ilgilenmekte ve çözüm için yoğun bir gayret göstermektedir. Allah (c.c.)’ın izniyle sizlerin bu talebi kişisel bir talep olmayıp ilimiz için önemli bir ihtiyaç olduğu için başta Belediyemiz ve Sayın Belediye Başkanımız olmak üzere ilgili tüm kurumların yakın ilgisini görecek ve bizlerde bu konunun yakın takipçisi olacağız. Elazığ’ı ve bu şehrin ticaret ve sanayisini inşallah hep birlikte el ele vererek büyüteceğiz” değerlendirmesinde bulundu.

BU SORUNU BAŞKAN ALAN ÇÖZER…

Elazığ İnşaat Malzemecileri Derneği Başkanı Ali Şinik’te Başka Alan’a göstermiş olduğu ilgi nedeniyle teşekkür ederek, “Sayın Başkanım biz sizlerin yapmış olduğunuz çalışma ve girişimlerinize yakından şahidiz. Arkadaşlarımızla birlikte bu konuyu nasıl çözeriz diye yapmış olduğumuz değerlendirmelerimizde tüm arkadaşlarla birlikte hem fikir olduğumuz konu sizin devreye girmeniz oldu. Biliyoruz ki, siz tuttuğunu koparan ve cesaretle üyelerin ve şehrin beklentilerini her platformda dile getiren bir başkansınız. Kaldı ki, talebimiz zaten Elazığ TSO’nun gündeminde olan bir husus. Sayın Başkanım biz sizin sonuna kadar arkanızdayız. Elazığ’ın kalkınma ve gelişmesi hususunda biz sizlere güveniyor ve inanıyoruz” şeklinde konuştu.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 534 defa okundu.
Ekleme Tarihi :2.8.2017 15:27:42
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.