Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

SABUNCU BAŞKAN ALAN’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

 

Elazığ İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Sabuncu Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundu.

ALAN: Bürokrasi Çözüm Odaklı Olmalı…

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Sabuncu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Alan, “Sayın Sabuncu göreve başladığı günden bu yana tüm bürokratik engelleri kaldıran vatandaşın ve tüm sivil toplum kuruluşlarının bir telefon kadar yakın olduğu bir yöneticidir. Bürokrasinin engelleyici değil çözüm üretici olduğunu gösteren Sayın Sabuncu çok kısa süre içerisinde çok önemli hizmetler yapmış ve bu hizmetleri artarak devam eden bir kişidir. Ben kendisine tüm halkımız ve iş dünyamız adına teşekkür ediyor, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kendisiyle birlikte şehrimize hizmet etmekten çok büyük bir memnuniyet duyduğumuzu ifade etmek istiyorum” dedi. 

SABUNCU: Başkan Alan’a Destekleri İçin Teşekkür Ediyorum…

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Sabuncu’da görev başladığı tarihten beri Elazığ TSO Başkanı Alan’ın her zaman yakın ilgisi ve desteğini gördüğünü ifade ederek, “Sayın Başkanımıza bugün iadeyi ziyaret gerçekleştirerek görüş alışverişinde bulunduk. Elazığ TSO’nun da içerisinde yer aldığı Elazığ ikinci İŞGEM Projesi, Elazığ İkinci OSB, Elazığ Güneş İhtisas OSB gibi ilimizin kalkınma ve gelişmesini doğrudan etkileyen önemli projeler söz konusu. Bu projelerle ilgili hem değerlendirme hem de Sayın Başkanımıza bir iadeyi ziyaret yaptık. Nazik kabulü ve göstermiş olduğu yakın ilgi için teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” şeklinde konuştu.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 614 defa okundu.
Ekleme Tarihi :31.7.2017 14:57:56
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.