Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 BAŞKAN ALAN MASSAD ÜYELERİYLE BULUŞTU

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris ALAN, kısa adı MASSAD olan Maden Alacakaya Arıcak Sivrice Stratejik Araştırma ve Kalkınma Derneği Başkanı Fethi Ahmet Gel ve Dernek Üyeleriyle bir araya geldi…

ELAZIĞ’IN KALKINMASI İLÇELERİN GELİŞİMYLE ORANTILIDIR…

Dernek Başkanı F.Ahmet Gel’in daveti ile MASSAD Üyeleriyle bir araya gelen Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, ilçelerin sorunlarının gündeme taşınması ve buna paralel olarak kalkınma ve gelişmenin sağlanması noktasında MASSAD’ın önemli bir misyon üstlendiğini ifade ederek, “Sayın Başkanım öncelikle bu güzel organizasyon için sizi kutluyorum. 2012 yılında kurulmuş olan bu dernek önemli bir misyon üstlenmiştir. İlimizin 4 ilçesinin sosyal, kültürel ve ekonomik kalkınma ve gelişmesini hedefleyen MASSAD bu süre içerisinde çok önemli sorunları ve çözüm önerilerini kamuoyu ile paylaşmış ve dikkat çekmiştir. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak bizim de önceliğimiz kalkınma ve gelişmenin yerelde başlaması üzerinedir. Bu doğrultuda öncelikle ilçelerimizin müşterek yada ayrı ayrı olmak üzere istifade edebilecekleri yatırım alanları ve OSB’lere kavuşmasını arzu ediyoruz. Malumunuz olduğu üzere geçen hafta içerisinde Karakoçan, Kovancılar, Palu, Alacakaya ve Arıcak ilçelerimizin istifade edebilecekleri Elazığ TSO Temsilciliğimizi Kovancılar ilçemizde açtık. Temel amacımız bölgesel kalkınma noktasında bir farkındalık oluşturarak hem hizmetleri üyenin ayağına götürmek hem de ilçelerimizde yatırımların artması noktasında altyapıların oluşmasını sağlamaktır. Çok iyi niyetlerle kurulan ve güzel çalışmalar yapan MASSAD’ın Sayın Başkanını ve tüm üyelerini kutluyorum. Biz Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak onların her zaman yanlarındayız. Elazığ kalkınacak ve gelişecek ise bu önce ilçelerden başlamalı ve oradaki kaynakların ekonomiye kazandırılması gerekmektedir. Bu düşüncelerle ben Sayın Başkan Fethi Ahmet Gel şahsında tüm MASSAD Üyelerini kutluyor başarılar diliyorum” dedi.

ELAZIĞ TSO’NUN ÇALIŞMALARINI TAKDİR EDİYORUZ…

MASSAD Başkanı Fethi Ahmet Gel’de Başkan Alan’a toplantılarına iştirak ettikleri için teşekkür ederek, “Sayın Başkanım bugün bizlere zaman ayırarak davetimize icabet ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyoruz. 2012 tarihinde kurulmuş olan MASSAD ‘Birliğe, Beraberliğe ve Kalkınmaya Açılan Kapıdır’ sloganıyla yola çıkan bir dernektir. Derneğimizin kurucuları ve yönetim kurulu üyeleri olarak bizleri MASSAD’ı kurmaya iten yegâne nedenlerden biri; ana kucağı kadar kutsal ve temiz kabul ettiğimiz Elazığ’ımızı ve doğup büyüdüğümüz, ekmeğini yediğimiz, suyunu içtiğimiz,  çocukluk anılarımızda, sevdalarımızda, türkülerimizde, şiirlerimizde ve ağıtlarımızda daima yeri olan ilçelerimize ve köylerimize duyduğumuz sevgi ve özlemdir. Adı geçen ilçelerimizin kalkınma ve gelişmesi önceliğimizdir. Bu noktada ilçelerin kalkınma ve gelişmesi ve ekonomik hayat içerisinde aktif olarak yer alması noktasındaki girişimlerinizi takdirle takip ediyoruz. Sizlerin bu güzel çalışmalarını her zaman bizlerde destekliyor ve başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 674 defa okundu.
Ekleme Tarihi :31.7.2017 14:27:01
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.