Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ERYÜREK BAŞKAN ALAN’A VEDA ZİYARETİNDE BULUNDU…

İl Jandarma Alay Komutanı Jan. Albay Özay Eryürek Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek veda ziyaretinde bulundu. Başkan Alan Eryürek’e hizmetleri nedeniyle teşekkür ederek, yeni görevinde başarı temennisinde bulundu…

ÖZAY KOMUTAN HALKLA BÜTENLEŞEN BİR ASKER

OLARAK HATIRLANACAKTIR…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Eryürek’in veda ziyaretinde yaptığı değerlendirmede, “Sayın İl Jandarma Alay Komutanımız Albay Özay Eryürek 2016 yılı sayında ilimize atanmış ve kısa süre içerisinde halkla bütünleşmeyi başarmış bir askerdir. Kendisi 15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında ilimizde görev yapmış ve demokrasinin yanında yer alarak ilimizdeki tüm programlara katılmış ve halkımızla iç içe olmuştur. Bu hassas süreç içerisinde çok büyük bir önem taşıyan halk ve asker kaynaşmasına Sayın Eryürek çok güzel örnek olmuş ve halkın içinde yer alan bir komutan olarak gönüllerde yer edinmiştir. Ben bu duygu ve düşüncelerle ilimizde kısa süre içerisinde başta terörle olan mücadele kapsamında vermiş olduğu hizmetler ve gerekse halk kaynaşmasına gösterdiği hassasiyet nedeniyle şükranlarımı arz ediyor, kendisine yeni görevinde başarılar diliyor, nazik ziyareti için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Elazığ İl Jandarma Alay Komutanı Jan.Albay Özay Eryürek’te teşekkür ederek, Elazığ’a geldiği günden itibaren sürekli birlikte oldukları ve Elazığ için çalışmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade ettiği Başkan Alan’a Elazığ Jandarma Komutanlığı hediye setini takdim etti.

 

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 613 defa okundu.
Ekleme Tarihi :27.7.2017 16:37:55
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.